Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 23:31

Актор БОГДАН БЕНЮК та відомий кінорежисер ЮРІЙ ІЛЛЄНКО ідуть у політику

Источник: www.rivne.vosvoboda.info
Добавлено: 2006-10-11 23:46:14

Актор БОГДАН БЕНЮК та відомий кінорежисер ЮРІЙ ІЛЛЄНКО ідуть у політику

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" очолювана нардепом Олегом Тягнибоком, відвела митцям друге та четверте місце - друге місце професору, академіку Академії мистецтв Юрію ІЛЛЄНКО, та четверте місце Народному артисту Богдану Бенюку, у виборчій п'ятірці об'єднання. І Богдан Бенюк, і Юрій Іллєнко запевняють що обрали "Свободу" через ідейні націоналістичні переконання, відкинувши пропозиції інших політичних сил.

Митці долучились до розробки передвиборної програми об'єднання - під назвою "Програма захисту українців". В ній закріплені положення про законодавчий захист української мови, вихід України з СНД, виведення російських військ із Криму, заборони комустичної ідеології, визнаня вояків УПА та проведення люстрації українських чиновників.

БОГДАН БЕНЮК, актор: - Зараз для кожного українця постало надзвичайно важлива дилема: хто в майбутньому році буде в Верховній Раді, на скільки патріотично настроєні люди там будуть у Верховній Раді. От тому-то я й вирішив бути в партії "Свобода", тому що вона на мій погляд найбільш відповідає патріотичному, національному ставленню до нашої держави.

ЮРІЙ ІЛЛЄНКО, кінорежисер: - Якщо покласти на ліву чашу терезів історії всі існуючи досі програми і маніфести, починаючи зі зловісного "прізрак бродіт по Європє, прізрак комунізма" і до останнього, такого, що став класикою безсмертного: "щоб хлопці не скурилися" - а на другу праву чашу покласти лише один аркуш доповіді Олега Тягнибока, "Програма захисту українців", то нема куди правди діти - терези зламаються під


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.093 сек..