Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:54

Богдан Бенюк – про кіно та політику

Автор: Марія ПЕТРІВ
Источник: www.solidarity.if.ua
Добавлено: 2006-10-11 23:50:25

20:36 28.09.2006 Богдан Бенюк – про кіно та політику

 

 

 

Про фільм

Наступного року на екрани телевізорів вийде новий восьмисерійний фільм за участі українських та російських акторів. Мелодраматична стрічка наразі, має тільки робочу назву – „Будинок біля озера”, або „Коли її зовсім не чекаєш”, - розповідає Богдан Бенюк. „У стрічці я граю хорошого місцевого диригента, – говорить він, – керівника сільського будинку культури та хору. А також я найпильніший спостерігач всіх любовних колізій, що розгортаються по сценарію. Тобто, я допомагаю молодим людям знайти один одного, зустрітись разом”, – говорить, сміючись актор.

Сьогодні у Сваляві знімається друга частина стрічки. „У фільмі цікаво переплітаються людські долі, зображені різні характери та складні життєві ситуації. Загалом фільм повинен вийти добрим. Стрічка не має ніякого політичного підтексту та претензій. Тим паче, працює над фільмом дуже талановитий режисер – Таня Магар. Вона добре відчуває людську психологію, і з таким режисером вдвічі легше працювати”, – говорить Богдан Бенюк.

На знімальному майданчику у Сваляві також задіяні – Наталка Сумська, Ігор Петренко. Останній актор відомий українському глядачеві за фільмом „Водій для Віри”. У цій стрічці він прекрасно зіграв головну роль – водія вередливої дочки генерала.

Про політику

Богдан Бенюк відомий нам не тільки як актор, але як і активний громадський діяч. Під час помаранчевих подій він не приховував від широкого загалу свою позицію.

А як сьогодні ви ставитесь до дій українського  уряду та президента? „Я все-таки як і більшість вичікую, тому що наш президент зробив стільки різних вчинків та промахів, це тільки на мою думку. У перспективу порятунку держави, я вже не вірю. Вважаю, що Ющенко промахнувся у багатьох моментах”. Актор висловив думку, що політику і мистецтво не потрібно поєднувати, бо політика одноденна, а мистецтво – вічне. „Завтра змінюється все, після завтра цілуються регіони з нашоукраїнцями, а потім вони колупаються та б’ються. З політикою не треба змагатися вона йде своїм шляхом, а мистецтво своїм”, – каже Богдан Бенюк.

Про українське кіно

Актор вважає, що у занепаді українського кінематографу винні чиновники. Безліч законопроектів які б сприяли розвиткові цієї галузі, були відхилені Верховною радою протягом незалежності України. „Все просто – декому не вигідно, щоб українське кіно знімалось” – стверджує Богдан Бенюк. А ось в Росії вже давним-давно діє система спрощеного оподаткування”, – говорить Богдан Бенюк. Він радить Україні перейняти французький досвід – кожну шосту грошову одиницю зароблену на кіно та рекламі віддавати на розвиток кінематографу.

Марія ПЕТРІВ

 


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 2
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.079 сек..