Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:43

гостем программы Интернет Шоу был Богдан Бенюк

Источник: www.supernovaradio.com
Добавлено: 2006-10-11 23:55:51

5 апреля 2002 года гостем программы Интернет Шоу был Богдан Бенюк

Богдан Бенюк: Вітаю всіх слухачів, бажаю счастя і удачі.

Олександр (Київ): Богдане, ви брали участь у проекті "Останній Дон Кіхот". Яка його доля?
Богдан Бенюк: Олександр, ця вистава буде мати своє продовження. Декорації зберігаються в Івано-Франківському театрі ім. Івана Франка і є домовленість з мермо міста про те, що ця вистава буде в турі по Україні, але вже на базі Івано-Франківська

Инна (Киев): Вы ведь женаты, а ведете программу для холостяков и вроде как в передаче называете себя холостяком - непорядок!!!
Богдан Бенюк: Інна, можливо, це непорядок. Але такі випадки часто зустрічаються в мистецтві. Це мій імідж, образ, який я старався нести. Безумовно, я не холостяк, але ми старался торкатись того, що людина відчуває, коли вона кожень день надовго лишається сама. І це вже не залежить від сімейного стану.

Николай (Харьков): Куда пропал ваш проект Шоу Самотнього холостяка? Это была очень интересная программа!!!
Богдан Бенюк: Ніколай, програма була цікава та мала свого глядача, судячи з листів, але в зв'язку з тим, що змінилася дирекція 1го каналу, ця програма пішла з ефіру. Не варто за нею сумувати, будуть ще нові та цікаві програми.

Влад (Киев): Расскажите о закулисной "жизни" спектакля Тевье Тевель, Вы как непосредственный участник можете что-то интрестное поведать. А это самый яркий спектакль в Франка, я так считаю...
Богдан Бенюк: Влад, я цілком згоден, що це найцікавіша вистава театру Франка, але розпровідати про її закулісне життя не буду -- надто вже багато стали копатися в особистому житті акторів, яке повинно бути табу для глядача для правильного сприйняття вистави.

Олександр (Київ): Де ви почуваєтесь затишніше - на сцені чи перед камерою?
Богдан Бенюк: Олександре, ви знаєете, в актора взагалі не повинно виникати таких запитань -- "де йому затишніше". Йому повинно бути затишно всюди. Тоді і вникикає у глядачів чи слухачів відчуття, що актор себе почуває зручно і не відчувається ніяких стін між ними. Так що я почуваюся затишно всюди.

Олександр (Київ): Богдане, а ви часто буваєте у театрі не на роботі? :)
Богдан Бенюк: Олександре, буваю. Дуже рідко. Я стараюся ходити на інші вистави, зокрема, коли до Києва приїзжають інші артисти чи відбуваютсья прем'єри в інших театрах

Олег (Киев): А Укртелеком тобі допомагає? :)))
Олег (Київ): І в чому?
Богдан Бенюк: В Укртелекомі працюють дуже красиві люди. Красиві духовно. Вони знаходяться на вістрі прогресу та роблять дуже важливу справу. Я вдячний Укртелекому за допомогу, при цьому це стосується не лише театральних заходів - наприклад скоро ми з Хостікоєвим випустимо книгу. Крім того нам допомагають деякі інші фірми, зокрема, банки Аваль та Надра. І я думаю, що таких організацій, що допомагають культурі, буде ставати дедалі більше.

Олександр (Київ): Вас не обмежує імідж вічного супутника Анатолія Хостікоєва? І чи не обмежує його імідж вічного вашого супутника?
Богдан Бенюк: Олекасндре, вічного? Я думаю, що я вічним холомстяком не буду, тим паче, що програма закрилася. Думаю, що через півроку-рік цей імідж забудуть. А щодо дуету з Хостікоєвим - такі дуети в артистичному житті -- це велика рідкість.

Вика (Киев): А вы сами хорошо готовите?
Богдан Бенюк: Віка, я люблю готувати, хоча це рідко виходить. Взагалі, я люблю мити посуд та іншу хатню роботу, я звик до цього, оскільки в мене в сім'ї не було сестер.

Костя (Одесса): Над чем вы сейчас работаете в театре?
Богдан Бенюк: Костя, безумовно, є, але кожен артист не хоче розповідати про плани свої на майбутнє, але робота є, так що я не обділений. Крім театру є також кіно. Так що плани є, головне, щоб було здоров'я.

Валик (Киев): какая страна вам запомнилась больше всего?
Богдан Бенюк: Валік, зараз, нажаль, великих гастролей театру Франка немає. Хіба що поїдемо в Москву, а потім в Харків. А найбільше мені запам'яталося місто Единбург.

Ирина (Львов): Може це питання буде не дуже оригінальним, але мені б було дуже цікаво узнати, чому ви обрали професію актора. Ви мріяли про неї з дитинства?
Богдан Бенюк: Ірина, мій брат є народним артистом України, працює у Львові в театрі Заньковецької, то ж з 5го класу я не мріяв інакше, ніж бути актором.

Алексей (Киев): Есть ли сейчас работа в кино?
Богдан Бенюк: Олексій, робота в кіно є, як раз сьогодні я приїхав на Супернову з кінопроб, днями вирішиться, чи буду я брати участь у новому серіалі.

Ігор (Київ): Чи подобалося Вам грати Бегемота у спектаклі "Мастер та Маргаріта". На мою думку, хоча і він перекладен на українську мову - сам спектакль
Богдан Бенюк: Ігор, а ви сподівалися, що він не буде звучати українською? Справа ж не в мові, а в тому, як грають артисти та в режисурі. А що до того, ці цікаво мені грати Бегемота -- завичайно цікаво, тим більше, в такій компанії.

Олександр (Київ): Богдане, а куди ви, якщо не секрет, поспішаєте? :)
Богдан Бенюк: Олександр, я повинен ще заїхати додому, щоб грати виставу, а сьогодні я граю Езопа, це надзвичайно важлива для мене вистава, то ж я мушу готуватися.

Саша (Киев): Скажите хотелось бы Вам поделиться своим опытом с молодыми людьми. Если да, то какие бы предметы существующие или выдуманные вы бы вели?
Богдан Бенюк: Саша, я вже це роблю -- я займаюся викладацькою роботою в інституті культури, випускаю драматичних авторів

Олесь: Скільки Вам років? Чи не боїтеся Ви старіння?
Богдан Бенюк: Я не боюся цього, я народися 26го травня, мені буде 45 років. Думаю, що старіння -- це не проблема якщо в людини правильне світосприйняття і трохи змінюється лише фізичний стан.

Петр (Киев): А вы занимаетесь спортом??
Богдан Бенюк: Петро, я страшенно люблю грати в футбол, зараз мій синочок Богдан Богданович часто дає мені таку можливість.

Олександр (Київ): як ви оцінюєте українські серіали - як от Чорна рада?
Богдан Бенюк: Олександр, я поки що не задоволений.

Валдис ((Виноградарь)): Богдане, Ви дуже яскрава особистіть. Вам не подоболося щось у своїй зовнішності у дитинтстві? Чи не було у Вас комплексів?
Богдан Бенюк: Валдіс, комплекси, безумнвно, були, особливо в юнацькі роки, але потім не звертаєш на це уваги, тому, що приоритети інші. Були, звичайно, комплекси, щодо зовнішньості, але якось вони самі пропали.

Слава (Харьков): Как вы относитесь к уровню Украинского театра и кинематографа?
Богдан Бенюк: Слава, кіно та театр не можна ототожнювати. Театр зараз на високому рівні, та уже погано, що наші театри не гастролюють. В Харків, до речі, ми скоро збираємося, тому приходться и ви впевнетесь, що в нас дуже хороший рівень. В нас надзвичайно талановитий колектив, тому і вистави дуже хороші.

Дима (Киев): Богдан,куда пропала Ваша програма "Белая ворон" будет ли продолжение?Спасибо
Богдан Бенюк: Діма, я не знаю конкретних причин, але думаю, що не знайшли спонсора.

Денис (Запоріжжя): Скажите, вы считаете, что все самое лучшее в жизни еще впереди.. Вы не думаете, что стали взрослым и многое для Вас уже скучно
Богдан Бенюк: Деніс, безумовно я думаю, що все найкраще все попереду. Надія -- це рушійна сила, яка допомагає жити.

Миша (Киев): У вас есть дача? Вы любите копаться в огороде или больше посидеть с пивком и удочкой у реки?
Богдан Бенюк: Міша, я абсолютно рибалку не люблю, бо не вмію. Я не люблю полювання, бо мені шкода тих тварин. Дачі я поки що не маю, але зараз будую свій будинок

Влад (Киев): Вам подобається давати інтерв"ю, задоволенні Ви вопросами, які Вам задаються? Як Ви оцінюєте цю программу на радіостанції "Супер-Нова"?
Богдан Бенюк: Влад, багато кореспондентів задають одні і ті самі питання і від них починаєш, з часом, тікати. Цю програму я для себе відкрив та вважаю, що це надзвичайно цікавий проект, тим паче, що її підтримують мої друзі, компанія Укртелеком і я сподіваюсь, що це не остання наша зустріч.

Макс (Одесса): Как часто вас узнают? Не надоедают ли поклонники? У вас бывали неприятные ситуации с вашими фанами?
Богдан Бенюк: Макс, були проблеми і досить такі часто буває, коли люди до тебе звертаються з якимось підтекстом, я інтуїція підказує, що тут нелюбов, то від таких людей я тікаю. Але часто зустічаються люди, з якими буває цікаво поспілкуватися

Лена (Киев): Вы обычно душа компании ли наоборот?
Богдан Бенюк: Лена, як коли, залежить від того, які люди в компанії. Якщо всі ведучі, то можна і покочумать.

Ігор: Сколько ремесел знакомы Вам, хотелось бы Вам научиться чему-то новому, начать заново. Чем бы Вы хотели заняться?
Богдан Бенюк: Ігор, колись в дитинстві мені страшенно хотілось водити дальнобійні великиі автомобілі, потім хотів бути кіномехавнікім, потім хотів водити тепловози, а потім почав мріяти про акторство. Так от трьома з цих професій я опанував -- я актор, воджу машину та працював колись кіномеханіком, навіть займався монтажем. А от міняти свою професію я би не хотів, тому що багато ще є речей, які я хочу узнати в акторстві.

Аноним (местный): Раскажите пожалуста какой-то ваш любимы отрывок из чего-то любимого: стиха, пьесы, песни..... пожалуйста
Богдан Бенюк: Анонім, краще приходьте в театр Франка і там подивитесь, це буде цікавіше.

Лена (Киев): Самые необычные гастроли и спектакль в котором вы играли?
Богдан Бенюк: Лена, я думаю, що це все в мене ще попереду. Звичайно, для глядачів щось могло бути надзвичайним, а от у мене якось все було буденне. Тому, що у виставі актор має себе почувати впевнено, натягнути виставу на себе.

Алёна (Харьков): Сейчас модно заводить любовниц. Как Вы считаете - стоит ли это афешировать или стоит "заводить" их вообще?
Богдан Бенюк: Альона, я мушу вам сказати, що якщо ти відчуваєш, що ти можеш опікати та допомагати людині, яка в тебе пройшла би під рубрикою "коханка", то варто заводити. Інакше -- ні.

Саша (Киев): Назовите спектакль в котором бы хотелось сыграть!
Богдан Бенюк: Саша, акторська професія є вторинна тому, що я не впливаю на репертуар театру та підбір акторів. Тому я просто не знаю про перспективи і нічого не очікую.

Солнышко: С чего для вас начинается театр?
Богдан Бенюк: Солнишко, для мене він починається, мабуть, із закоханності

Саша (Киев): Как вы отдыхаете?
Богдан Бенюк: Саша, а от так -- зараз на "Супернову" прийшов та відпочиваю, потім в машину сяду та поїду грати в театрі. Відпочинок для мене в тому, що я переключаюся з однієї діяльності на іншу.

Олександр (Київ): Богдане, де ви черпаєте натхнення? Буває, що настрій не той, а грати треба. Що робите?
Богдан Бенюк: Олександре, дуже просто -- я лягяю спати, біля ліжка в мене розетка, я туди два пальці встромив, за ніч підзарядився, вранці з свіжими силами на роботу.

Виктор (Донецк): У вас есть жизненный девиз?
Богдан Бенюк: Віктор, девізу немає, але буде.

Богдан Бенюк: Шановні друзі, я дуже вам вдячний, мені було з вами надзвичайно цікаво. Бажаю вам удачі, щоб вас Бог беріг, тримайтеся, шануйтеся та до зустрічі в червні на цьому ж проекті.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.596 сек..