Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 23:34

«Подільський експрес» вводить людей в оману, друкуючи інтерв`ю Богдана Бенюка, якого він не давав

Источник: bili-plyamy.org.ua
Добавлено: 2006-10-12 21:14:50

"Подільський експрес" вводить людей в оману, друкуючи інтерв’ю Богдана Бенюка, якого він не давав

В останньому номері за 2 березня хмельницька газета "Подільський експрес", що видається для підтримки діючого мера Миколи Приступи, надрукувала розмову із народним артистом України Богданом Бенюком. Як пише газета, Богдан Бенюк радіє кожній зустрічі із нашим любим міським головою Миколою Приступою. Крім того, заслужений артист вважає, що Микола Іванович гідний того, щоб відчувати щиру любов і повагу жителів нашого міста.

Складається враження, що Богдан Бенюк ледь не закоханий у нашого міського голову, такий уже він у нас хороший. Лише от чомусь останніх півроку Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв приїздять до міста зовсім не за підтримки такого "хорошого дяді" Миколи Івановича, і не з ним потім стоять на сцені, "цілюючися" та потискаючи одне одному руки, а зовсім із іншим меценатом, хоч і з колишньої команди нинішнього мера. Тож якось дивно, чому це Бенюк раптом дифірамби Миколі Івановичу почав співати? Та й звідки йому ото зараз знати, як хмельничани тут живуть, за що то вони мають низенько вклонятися такому мер любимому меру. Та й той меценат нині мабуть уже розповів, як усе в нас добре, бо не раз і сам зі шпальт газет "хвалить" нинішню міську владу.

Отож, не второпали ми, з чого б оце, з якої такої радості вихваляти Бенюку отак нашого мера, та й взяли і зателефонували самому народному артисту (колеги київські, дякувати, допомогли). Ось при розмові й з’ясувалося, що не давав пан Богдан ніякого інтерв’ю, навіть не говорив ні з ким на подібну тему останнім часом. Лише продюсер артиста Мирослав Гринчишин згадав, що давав Богдан Бенюк якесь подібне інтерв’ю телерадіокомпанії "Місто", та то було ще роки три тому. Але то уже, вибачте, панове, зовсім міняє суть справи. Три роки тому і отой теперішній меценат у команді Приступи "служив", та й сам Приступа, якого щойно обрали на посаду мера, ще не встиг розчарувати багатьох своїм керівництвом.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.026 сек..