Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:49

ІТАЛІЙСЬКІ ПРИСТРАСТІ НА КИЇВСЬКІЙ СЦЕНІ

Автор: Євген ЧЕКАЛІН
Источник: elvisti.com
Добавлено: 2006-10-12 21:21:39

ІТАЛІЙСЬКІ ПРИСТРАСТІ НА КИЇВСЬКІЙ СЦЕНІ (1)  
Якби подібна афіша з'явилася навіть у розпалі театрального сезону, можна з упевненістю сказати, що інтерес до рекламованої нею вистави був би гарантований. А що вже говорити про літню пору, коли кияни і гості столиці й не сподіваються на яскраві мистецькі події.

І раптом - сенсація на сенсації: повертається на київську сцену популярна комедія італійських драматургів Д. Скарначчі та Р.Тарабузі "Моя професія - синьйор з вищого світу", та ще й у постановці Анатолія Хостікоєва, та й ще з ним у головній ролі, та ще й з найкращим другом актора - Богданом Бенюком, з численними родичами, колишніми і нинішніми дружинами-чоловіками-зятями-невістками в усіх інших ролях. До того ж, автор ідеї вистави та її режисер не побоявся з властивим йому гумором і відвертістю про цю свою схильність до сімейних зв'язків на весь світ сповістити в афіші. Вони виявилися важливішими понад усілякі почесні звання, які навіть не згадувалися, хоча на родини Хостікоєвих, Бенюків, Сумських, Паперних, Борисюків, Мамаїв їх припадає значно більше, ніж на одну середньостатистичну мистецьку сім'ю.

Комедія "Моя професія - синьйор з вищого світу" добре знайома Анатолію Хостікоєву, Богдану Бенюку і Наталі Сумській ще відтоді, коли вони два десятиліття тому грали в ній (звичайно, інші ролі) на сцені Театру імені Івана Франка. Щоправда, образ головного героя - Леоніди Папагатто - у виставі, здійсненій видатним режисером Володимиром Оглобліним, створювали тоді два чудових актори: Валерій Івченко і Степан Олексенко. Їм було простіше, ніж Анатолію Хостікоєву, якому довелося займатися ще й режисурою вистави. Богдан Бенюк теж виявився "багатоверстатником", узявши на себе, поруч із Мирославом Гринишиним, продюсерські обов'язки.

Серед учасників вистави (не родичів, а просто друзів) - ще два колишніх її старожили: Олексій Пєтухов та Володимир Горобей, які чудово відчувають стиль італійської комедії. До речі, в ролі враженого склерозом і ще рядом недуг Дідуся, взагалі, важко уявити собі когось іншого замість В. Горобея.

Дружину Папагатто - Валерію - грає Ольга Сумська. Тож Анатолію Хостікоєву доведеться на сцені ревнувати Ольгу... до її власного чоловіка Віталія Борисюка, який перевтілюється в Антоніо - суперника Леоніди.

Ось такі сімейні пристрасті по-італійськи, розіграні українськими акторами на сцені столичного театру російської драми, де в останні дні липня й відбудеться прем'єра. А далі "Синьйор з вищого світу" відправиться в мандри по Україні. До Києва повернеться вже після них. Тож для тих, хто не потрапить на виставу влітку, є надія подивитися її восени.
Євген ЧЕКАЛІН


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.083 сек..