Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 8:25

Ми зібрали хорошу команду професіоналів Компанія «Бенюк і Хостікоєв» готує новий проект

Автор: Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Источник: день
Добавлено: 2006-10-21 11:53:59

Миші, люди, антреприза

Компанія «Бенюк і Хостікоєв» готує новий проект


  Тетяна ПОЛІЩУК, «День»


Літо — найкращий час для прем’єри — вважають Анатолій Георгійович Хостікоєв та Богдан Михайлович Бенюк. Минулого року їхній творчий дует презентував іскрометну комедію «Синьйор з вищого світу», в якій грали практично всі члени великої театральної сім’ї акторів: тещі, тесті, дружини, чоловіки, діти та куми. Публіка ту сімейну виставу прийняла дуже схвально. Досі «Синьйор...» іде з аншлагами, і ось ще одна новинка. Про майбутню виставу розповідає продюсер театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» Мирослав Гринишин:

— Цього разу ми покажемо драму. Виставу приурочуємо до Дня незалежності України. У постановці піднімаються актуальні питання, які сьогодні хвилюють багатьох українців. Це вистава про двох ідеалістів, які вирушили на заробітки на Захід. Вони подорожують світом у пошуках щастя та кращої долі. Їхня мрія — мати власну ділянку землі і будинок. Але, йдучи до заповітної мети, вони втрачають не лише свої ідеали, а й сім’ю, і навіть власне життя. Головні ролі виконують Анатолій Хостікоєв (Джордж) та Богдан Бенюк (Ленні).

— Хто ставить виставу?

— Режисер-постановник Віталій Малахов. Він є й автором ідеї вистави «Про мишей та людей». У її основу покладено однойменну повість американського письменника, Нобелівського лауреата Джона Ернста Стейнбека. Його твори багато разів екранізувалися в Голівуді, а вистави ставилися на Заході, зокрема в США. У нас творчість Стейнбека широким масам публіки мало відома. Наша вистава — перше прочитання повісті письменника. Я і Бенюк є продюсерами проекту «Про мишей та людей», а Хостікоєв допомагає Малахову як помічник режисера.

— Хто, крім Бенюка та Хостікоєва, ще зайнятий у постановці?

— Ми зібрали хорошу команду професіоналів. У виставі грає дев’ять акторів. Партнерами Богдана Бенюка та Анатолія Хостікоєва будуть Наталя Сумська, Євген Паперний, Володимир Нечипоренко, Ігор Крикунов, Тарас Костіков та Георгій Хостікоєв.

— Вистава робиться як антреприза?

— Так, ми йдемо антрепризним шляхом. Але ми випускаємо власний театральний продукт. «Про мишей та людей» — наша друга вистава компанії. Після комедії «Синьйор із вищого світу» ми вирішили звернутися до драми, щоб показати різний творчий діапазон нашої команди. Ми не приховуємо, що хочемо мати різноманітний репертуар, щоб потім могли претендувати на стаціонарний сценічний майданчик. Це наша мрія, але вона може здійснитися лише в тому випадку, якщо матимемо хороший і великий репертуар. Сьогодні наші творчі амбіції допомагає реалізувати на сцені компанія «Дарниця». Ми їм вдячні за допомогу. Спонсорська підтримка дозволяє зробити хороші декорації, а не обходитися двома стільцями, як це часто практикують деякі антрепризні колективи. Сценографію робить Сергій Шевцов. Цей художник поки мало відомий публіці, але думаю, що після нашої прем’єри його ім’я добре запам’ятають у театральних колах. Оригінальну музику для постановки пише композитор Іван Небесний (він автор багатьох творів).

— Прем’єра вистави «Про мишей та людей» відбудеться в серпні і знову, як і «Синьйор із вищого світу», вона пройде на сцені Російської драми ім. Л. Українки? А чому не в Театрі ім. І. Франка, адже більша частина акторів вашої постановки — франківці?

— Це передусім пов’язано з різними організаційними питаннями. Нам з керівництвом Російської драми значно легше вести справи і домовлятися. Вони швидше приймають рішення і досить лояльно ставляться до наших починань. Вони розуміють, що ми абсолютно не претендуємо на їхній репертуар. Ми просто орендуємо їхню сцену, а керівництво театру йде нам у цьому питанні назустріч. З дирекцією франківців наші переговори йшли дуже довго. Нам ніби й не відмовляли, але й не давали позитивної відповіді, а часу не було... А з Театром Російської драми у нас давно налагоджені зв’язки (ще з часу постановок «Дон Кіхота» та «Кармен», прем’єри яких пройшли на «лесинківській» сцені). Нам тут зручно і добре виступати.

№123, п'ятниця, 16 липня 2004


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.028 сек..