Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 15:51

Народні артисти - проти закордонного рабства українців!

Источник: високий вал
Добавлено: 2006-10-21 12:23:30

Народні артисти - проти закордонного рабства українців!

Bперше на сцені Чернігівського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка відбувся показ вистави "Про мишей та людей" за одноіменною повістю нобелівського лауреата Джона Стейнбека. Під орудою Віталія Малахова зірки українського театру Наталія Сумська, Анатолій Хостікоєв, Богдан Бенюк, Євген Паперний, Сергій Бойко, Володимир Нечипоренко, Володимир Абазопуло, інші привертають увагу громадськості до проблем трудової міграції та торгівлі громадянами України закордоном.

Вистава присвячена землякам проданим у рабство, заробітчанам, що крокують чужими краями та мріють про власні ферми, достаток у родинах. Спектакль "Про мишей та людей" - трагічна історія двох невдах Ленні та Джорджа, котрі мандрують Диким Заходом, перебиваючись випадковими заробітками і мріючи про власне господарство.

 Акторський тандем Анатолій Хостікоєв та Богдан Бенюк розкрив не тільки трагедію беззахисної "маленької" людини, але й показав, що подібне моральне жебракування, новітнє рабство мають місце у нашому жорстокому сьогоденні. Мужня простота, ясність і людяність Стейнбека втілена ,справді, народними артистами, задіяними у виставі.

Чернігівці після завіси довго аплодували стоячи зіркам українського театру.

Спадає на думку, чому їх не видно в українському кіно?

Чернігівський інформаційний портал


24.09 | 08:20

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.107 сек..