Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:44

Хто вам більш симпатичніший як політик:Вітренко чи Жириновський ?

Источник: оглядач
Добавлено: 2006-11-11 11:54:30

Богдан Бенюк

19 грудня на «Оглядачі» відбулася веб-конференція з актором та телеведучим Богданом Бенюком

Дата проведення: 2005-12-19 14:00:00
 
53.   Ігор: Хто вам більш симпатичніший як політик:Вітренко чи Жириновський ?
Богдан Бенюк: Вони обоє симпатичні. Як люди. А як політики – ні.

Дякую вам всім за звернення до мене. Бажаю в 2006 році многая вам літ, здоров’я, дочекатися наступного року, і, що дуже важливо, щоб ваші рідні були завжди з вами!
Христос народився!
З Новим роком вас!
52.   Труба діло: І все ж - проблема російського газу зараз - економічна чи політична? І як реагувати
(велике прохання відповісти серйозно, мене цікавить ваша думка як кандидата в депутати, а не як артиста, направду)
Богдан Бенюк: Її неможна розділяти. Вона економічно-політична і політично-економічна. Все залежить, хто на якому березі стоїть.
51.   Толерантність: Я от читаю ваші відповіді, і не розумію - ви така толерантна людина. Чому ви вступили в праву патріотичну партію?
Богдан Бенюк: Тому що там всі толерантні. І права частина, от ви поверніть голову, вона теж має ліву частину, центр і праву. Тоді можете ще раз повернути голову. І так 360 градусів. «Я оглянулся посмотреть, не оглянулась ли она, чтоб посмотреть, не оглянулся ли я» :)
50.   Олександр Фордов: чи користуєтеся ви новітніми технологіями комунікації? чи є у вас особистий журнал у Live Journal?
Богдан Бенюк: Поки що немає.
49.   Питання: Що можете сказати на рахунок Тягнибокової промови на Яворині в 2004 році?
Богдан Бенюк: Перекажіть мені цю промову, бо вам повезло, ви там були. А я в Києві грав виставу. Дякую.
48.   Гадёныш: А чого вони ? :))))))
Богдан Бенюк: Ну тому що ми.
47.   Труба діло: Ваша відповідь - стратегічна.
А я питаю - що робити конкретно зараз?
Богдан Бенюк: Діло наше не труба. Ми в це віримо. А зараз конкретно я чаю хочу.
46.   Alex, Toronto: Чи плануете гастролi в Канадi або США?
Богдан Бенюк: Планую. Після Різдвяних свят. Бо в нас свята цікавіші.
45.   Ігор: Ваше ставлення до Путіна як українця,і якби ви були росіянином ?
Богдан Бенюк: Я дуже його поважаю за його позицію. І дотримуюся її щодо любові до свого народу, до своєї батьківщини. І колись він сказав мудру фразу: «Россия – великая страна, в ней живут много народов, которых мы любим и уважаем. Но приоритет мы отдаем русской нации и русскому языку». І це правильно.
44.   Елена: Была на "Швейке" в Севастополе этого года в конце июня.Как Вам понравился город?
Богдан Бенюк: Понравился город. Хороший. И спектакли мы привезли хорошие. Правда? Планируем еще приехать. Ждем вас на спектакле. С праздником вас!
43.   На рахунок бойовика.: Яка назва краща - "Операція Галичина" чи "Операція Масква" ?
Богдан Бенюк: В липні мені провели операцію апендицит. Неприємно, мушу вам сказати. Краще бути здоровим і ніякої операції не проводити.
42.   Гадёныш: От, мабуть-же ж у Вас є гастролі по Росії? Як там Вас сприймають? Просто цікава реакція населення....
Богдан Бенюк: Мушу вам сказати, що український театр приймають дуже гарно, і не тільки в Росії, чого ви на ній заклинились? Може, ви погано спали і в вас голова не крутиться? Поверніться в другий бік.
41.   Гадёныш: Тобто, як завжди - толерантність і ще раз толерантність? А як на рахунок підняти голову й піти супроти :)
Богдан Бенюк: Давайте піднімайте, бо я її не ховав. З повагою. Запам’ятайте, що свято попереду. І буде час обміркувати, щоб «сказка стала былью»
40.   Гадёныш: А чи не виникає бажання давити отаких "русских"? Наскільки Ви терпимі в національному питанні?
Богдан Бенюк: Ні, не виникає. Треба бути терпимим, бо образити – найлегше, але після образи щось болить в душі, а для спокою треба урівноважувати себе із душею.
39.   Дарка: Які інформаційні сайти Ви найчастіше читаєте?
Богдан Бенюк: Зараз читаю «Обозреватель». А через годину – не знаю :)
38.   Шварцнегр: У якому бойовику ви б знялись?
Богдан Бенюк: А що, є пропозиції? Вишліть сценарій. З обов’язковим зазначенням ролі. Почитаю – відповім.
37.   Павло, м. Луцьк: Чи міркували Ви над тим, що українське просто потрібно зробити модним, аби молодь стверджувала своїми вподобаннями нашу державу, аби українська мова линула звідусіль і нікого не дратувала, аби ми носили вишиванку і виглядали у ній стильно і т. д. і т. п.?
Богдан Бенюк: Не проти Вашої пропозиції. Це також нагально потрібно. Ми разом можемо зробити багато, нам би тільки не тягнути воза в різні сторони.
36.   Русский: Урод, вместе с Тягнибоком! Против Руси! Украина вместе з Россией навеки!


Не понимаете, что Россия через таких уродов нам газ отключит?! И правильно сделает!
Богдан Бенюк: Дуже приємно познайомитись! Мене звати Богдан Бенюк, а ваше прізвище негарне – Урод. Поміняйте його на Путін. З привітом!
35.   просто так: Кого з молодих акторів можете виокремити?
Богдан Бенюк: Не буду персоніфікувати, бо це не тактовно. Роботи в них нема, але вони талановиті. І режисерів би хороших.
34.   Гадёныш: А окрім спання, як підзаряджаєтесь?
Богдан Бенюк: Їм. Але два пальці тримаю в розетці.
33.   цікаво: Ви - забезпечена людина? Скільки вам потрібно для щастя грошей?
Богдан Бенюк: Не знаю, бо я про це не думав. З рештою, мені здається, що не в грошах щастя. А в щасті спілкуватися з вами. Давайте будемо любити один одного!
32.   Миколай: Скажіть, що насправді відбувається в театрі Лесі Українки?
Богдан Бенюк: Там, в театрі Лесі Українки?! Йде черговий театральний сезон, художній керівник – прекрасний режисер Михайло Резникович, якого я люблю. Вітаю колектив Національного театру ім.Лесі Українки з Різдвом Христовим і Новим роком! Многая вам літа! З повагою, іноді забігаючи до театру, Богдан Хостікоєв.
31.   Дарка: Яке найнесподіваніше місце де Ви зустрічали новий рік?
Богдан Бенюк: Це буває по-різному. Але люблю у Новорічну ніч поспати, запхавши два пальці у розетку для підзарядки. На цілий рік.
30.   Володимир , столиця: Скажіть, що потрібно зробити, щоб вітчизяняний театр перебував на такому ж підйомі, як у МОскві? Бо заздрість не дає спокою - надто вже у них добре живеться театрам!
Богдан Бенюк: Поки наша Україна не стане театральною Меккою на рівні Лондона і Москви.
29.   О.С.: Яку оцінку за 12-бальною шкалою Ви б поставили Наталці-Полтавці за участю Олега Скрипки?
Богдан Бенюк: Вище «четвірки» по-старому – це точно.
28.   Гурман: Яка Ваша улюблена страва?
Богдан Бенюк: Пляцки, драники, деруни і ще вони по-різному називаються. Можу їсти на сніданок, на обід і на вечерю.
27.   Гадёныш: Чи є якась перспектива у Ваших стосунках зі Ступкою?
Богдан Бенюк: Звичайно, що є. Ми ж працюємо в одному театрі. І думаю, що не тільки політика політиків міняється, але й політика художніх керівників також. Дякую за запитання. Вітаю зі святом!
26.   Гадёныш: А як можна вступити у Вашу партію? Хочу в політику :)
Богдан Бенюк: В п’ятницю, 23 числа, буде позачерговий з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Республіканському Будинку кіно. Початок о 9.00. Якщо ви киянин, то приходьте, і про всі нюанси дізнаєтесь. А якщо не киянин – то в нашій програмі ми надрукуємо і телефон для прихильників «Свободи».
25.   Павло, м. Луцьк: Як Ви відзначаєте день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця? Чи відвідуєте храм? І, взагалі, чи вірите Ви у Господа, творця всього видимого і невидимого? (питання стосується Ваших особистих переконань і стосунків з Богом, тому можна на нього не відповідати)
Богдан Бенюк: Звичайно, я віруюча людина. І сьогодні вночі я відкрив для себе ще один фантастичний храм – церква Миколи Притиска на Подолі. І дістав подарунки від Святого Миколая – від носовика до вогнегасника. Він і таке приносить :)
24.   Демократ: Прошу відповісти - а чого ви не з Ющенком, а з Тягнибоком? Помаранчеву революцію за нашу свободу та демократію робив ж Ющенко, а не Тягнибок?
Богдан Бенюк: Перемогу робив не Ющенко, а перемогу робили ви, я і ще мільйони людей. І Ющенка ніхто не зраджує, бо це не президентський вибір. Це треба вміти розмежовувати. Вітаю вас зі Святом!
23.   Дарка: Чи підробляли Ви Дідом Морозом? Якщо так, то може траплялись якісь смішні випадки...розкажіть...
Богдан Бенюк: Працював Дідом Морозом в 1974 році, вірніше, зустрічав 1975 рік, першокурсник театрального інституту. І згодився на пропозицію фірми «Світанок» на підробку Дідом Морозом, вітав діток. Дали таксі, костюм Діда Мороза, адреси – 22 штуки, але я був першокурсник, і зміг обійти тільки 8 квартир, бо не знав, що в Діда Мороза може борода відклеюватися, коли він закусує. І на другий день прокинувся у гуртожитку. Не заробив жодної копійки. Зі святом Вас!
22.   Дарка: Чи є у Вас домашні тварини?
Богдан Бенюк: Перепрошую всіх, кого я не привітав, відповідаючи на запитання, зі святом. Я вас люблю, бо ви мною цікавитеся!
А щодо тварин, вони до мене самі прибиваються. І зараз у мене живуть 4 кішки- Маруся, Марта, Мудруля (МММ!) і просто Кицька. І дві собаки – Рекс і Химка.
21.   Дарка: Чи плануєте якісь нові проекти на ТБ?
Богдан Бенюк: Пропозиції є, але вони всі мавпують, перепрошую за слово, багато програм-близнюків, які ідуть по різних каналах. Мене такі варіанти не цікавлять, а тим паче розважального плану. Я відчуваю, що мені прийшов час вести серйозні політичні програми. Що й буде доказано. Зі святом Вас!
20.   Дарка: Чи надходили Вам пропопозиції від інших партій (яких саме?) бути у їх виборчому списку?
Богдан Бенюк: Надходили. Але це секрет :)
Надрукую про це через років 25 у своїх спогадах.
19.   Труба діло: Ваше ставлення особисто (а також як члена Тягнибоківської "свободи") до газового конфлікту? Поступатися Росії чи боротися?
Богдан Бенюк: Це питання вирішується дуже просто, і ним треба було зайнятися ще з 1990 року: забезпечити Україну не в повній залежності від Росії, а шукати альтернативні шляхи, і повірте, що на сьогоднішній день не було б такої пригоди. А в подальшому – з нашими сусідами треба жити за європейськими мірками – платити їм грошима. І все.
18.   Юрко: Пане Богдане, кілька питань:
1. Коли будете дома, в Прикарпатті?
2. Це правда, що ви ідете з "Свободою" Тягнибока? Тоді я нарешті визначився за кого голосувати, бо ви класні обоє. Але чи це правда?
Богдан Бенюк: Так, це правда. Вже три голоси ми маємо - Тягнибока, я і Ви, тобто 3% нам вже забезпечено :)
А на Коляду, нажаль, не приїду додому.
17.   Гадёныш: Знову я. :) Зараз на слуху роман "Майстер та Маргарита". Хотілося б почути Ваше (щире) ставлення до цього роману. Звісно, окрім того, що Ви є окрасою спектаклю в ролі Кота Бегемота. Чи читали Ви цей твір до того, як приступили до роботи над цим спектаклем? Ваше ставлення до ореолу таємності та загадковості, що сторюється навколо цього, доволі посереднього і нечитабельного твору?
Богдан Бенюк: Я вдячний Ірині Молостовій, Царство їй Небесне. За її залюблення мене до роману «Майстер і Маргарита». Чесно кажучи, не уявляв, як таку фантазію можна занести в кабінет сцени. Але їй це вдалося.
16.   Alf: Чи не утискає Вас сімейство Сумських?
Богдан Бенюк: Ні, не утискає. Бо вони зі сходу України, із Сумської області. А я – з заходу, з Івано-Франківська. І ми протягуємо руку один одному :)
15.   Alf: Богдане, Ви - геній. Яким новим спектаклем порадуєте поціновувачів?
Богдан Бенюк: Я – геній?! Можливо. Я не заперечую. Подобається бути розумним. Наступна вистава, яку ми будемо ставити при підтримці фармацевтичної фірми «Дарниця», це буде класика – «Запорожець за Дунаєм».
14.   Priest: А що для Вас є відпочинок? Де будете відпочивати на свята?
Богдан Бенюк: Відпочинок для мене є завжди робота – одна закінчується, друга починається. Але точно буду дома на Святвечір і піду колядувати по сусідах. І навіть зробимо вертеп. Веселих свят!
13.   Олександр Фордов: Чим вас "заманив" Олег Тягнибок до участі у вибрах до ВР партії "Свобода"
Богдан Бенюк: Тому що в нього дуже гарні боки і, вірніше, своїм правим боком він мене затягнув :) А справа в нього фейс дуже гарний. Слава українським чоловікам, які мають зріст 185 см і більше! Привіт від 168 см!
12.   Роман: Богдане, коли ваш чекати у Львові? Звичайно з виставою і з Толіком, це ж Ваше рідне місто і тут Вас дуже люблять. Поставте 10 днів поспіль Швейка і всі вистави пройдуть з аншлагом.
До речі, на минулій виставі спіймав Ваше ябко на 2-у балконі :-)
Богдан Бенюк: Всім своїм, а вірніше, нашим симпатикам по всій Україні щира подяка за любов. Звичайно, ми будемо приїздити до вас, але з новими виставами. Обіцяю й друге яблуко. Опа!
11.   Євгеній: Скажіть, будь ласка, на Вашу думку, що може стати національною ідеєю українського кіноматографу (відродженого)? В Росії, наприклад, ця ідея чітко вимальовується в таких фільмах як "Сибірський цирюльник", "Статський радник" та багато інших.
Богдан Бенюк: Абсолютно з вами згоден. Отакого плану мусять бути і наші фільми.
10.   Віталій Квітка: Доброго дня пане Богдане.
Чи плануєте Ви спробувати себе в режисурі? Яку роль Ви ще не зіграли на сцені і
Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.024 сек..