Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 23:38

Анатолій Хостікоєв (БЮТ) проти Миколи Томенка (БЮТ)

Автор: Олександр Бадун
Источник: ter-a.com.ua
Добавлено: 2007-02-11 23:26:15

Анатолій Хостікоєв (БЮТ) проти Миколи Томенка (БЮТ)

Вчора відбулася товариська благодійна баскетбольна гра між збірною артистів та політиків. Нас, звичайно. Цікавлять більше артисти.... Ми за них і вболівали

 

 

Капітаном збірної артистів став народний артист України Анатолій Хостікоєв, якого обіцяли підсилити інші зірки, такі як, передусім, Богдан Бенюк та Олександр Пономарьов, але вони пообіцять пообіцяли, але на гру не з’явилися, певно, з поважних причин. А, можливо, просто зрозуміли, що їх низький зріст – зовсім не баскетбольний. Зрештою, відсутність зірок, врятувало збірну аристів, оскільки її довелося укомплектувати колишніми баскетболістими зіркового статусу -  Бережним (Тренером БК Київ),  Лебединцем (тренером збірної),  Шаповаловим (спортивним директором БК Київ) та їншими відомими персонами.

Анатиолій Хостікоєв: Такі ігри дуже важливі, адже політика роз'днує людей, а спорт і мистецтво - об'єднує. Отже, перемога команди митців символічна!

Збірна політиків на чолі з Головою профільного комітету Верховної Ради Миколою Томенком, була представлена в основному депутатами, що працюють в цьому комітету. Таким чином комітет вкотре підтветдив свій реальний спортивний статус. Пів комітету -  6 депутатів – представляли фракції БЮТ, Регіонів та Соціалістів. До дечі, з цих 6 політиків – три Олімпійських чемпіони, зрозуміло, не з баскетболу, бо таких в Україні взагалі не існує, на жаль.В команді були тредставники не лише Верховної Ради, а й інших фігурантів політичного процесу - Кабмін був представлений Лёвочкиним, а Секретаріат президента – Лубківським.

Мкола Томенко: Гра була благодійна.Кошти від неї підуть на закупівлю обладнання для тринадцяти дитячих лікарень. Самий по собі цей факт важливий. А ще важливо те, що відомі люди виявили свою увагу до спрту, підтримали його не лише словами, а й безпосередньою участтю.

Безумовними мотором команди політиків був її капітан Микола Томенко. Він не лише багато закидав, а й був класним організатором атак і захисту, що в баскетболі трапляється не часто. Народний артист, відмомий актор, а віднедавна і депутат  Київради Анатолій Хостікоєв теж показа чудову гру. Зрештою, хоч його команда по ходу гри переважно програвала, у підсумку виграла одне очко – 72:71.

Гадаю, якщо політики трохи потенуються і посиляться міністрам, то зможуть наступного разу перемогти, особливо, якщо в команді митців гратимуть не лише колишні баскетболісти.

 

Олександр Бадун


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.028 сек..