Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 8:26

Анатолій Хостікоєв поставить виставу у Закарпатті

Автор: Олександр ГАВРОШ
Источник: www.wz.lviv.ua
Добавлено: 2007-04-04 21:19:46

Анатолій Хостікоєв поставить виставу у Закарпатті
Олександр ГАВРОШ

Чотириденні гастролі театральної компанії “Бенюк і Хостікоєв”, без сумніву, стали однією з головних культурних подій Закарпаття.
Хто сказав, що Ужгород – місто не театральне? Аншлаги на всі вистави, овації, які тривали по 15 хвилин, море вражень і відгуків. Здається, в ці дні тільки й говорили, що про гастролі киян.

Сучасна інтерпретація знаменитого “Швейка”, філософсько-трагічна драма “Про мишей і людей”, легка італійська комедія “Синьйор з вищого світу”, одна з перших українських рок-опер “Біла ворона” – глядач був ошелешений мистецьким діапазоном побаченого. Народні артисти України Анатолій Хостікоєв, Богдан Бенюк, Наталя Сумська дивували своїм талантом та можливостями перевтілення. Недаремно чимало театралів гордо заявляли після побаченого: “Хай сховається московська антреприза, яка їздить до нас. До киян їм ще ой як далеко!”.

Гастролі театральної компанії “Бенюк і Хостікоєв” запам’ятаються ще й тим, що одну з ролей зіграв... ужгородець. Один з акторів “Синьйора з вищого світу” мусив терміново їхати до Києва, тож кияни звернулися по допомогу до закарпатців. Які ж здивовані були ужгородці, коли у синові Леоніда Папагатто, роль якого зазвичай виконував Георгій Хостікоєв, впізнали директора нашого театру Анатолія Рошка! Закарпатець зіграв так яскраво і впевнено, наче бере участь у цій виставі постійно. Овації для земляка були не меншими, ніж для київських знаменитостей.

Задоволені гастролями залишилися й кияни. З “культурної програми” їм вдалося хіба відвідати Мукачівський замок та “Децу у нотаря”, поспілкуватися із журналістами. Але в Ужгороді їм так сподобалося, що Анатолій Хостікоєв пообіцяв зробити постановку в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі. Адже народний артист України відомий ще і як режисер. Зокрема “Біла ворона” та “Синьйор з вищого світу” – це якраз його роботи.

Анатолій Хостікоєв запропонував нашому театру п’єсу Григорія Горіна “КІН ІV”, яку з успіхом ставили у Києві. За словами директора Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру Анатолія Рошка, робота над виставою почнеться вже наприкінці березня. Тож невдовзі Анатолій Хостікоєв знову приїде до Ужгорода. На цей раз – на довше.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.026 сек..