Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:45

Головний султан України грає роль жорстокого олігарха в новому телесеріалі «Про кохання»

Автор: Неля ЩЕРБАШИНА
Источник: www.stolytsya.kiev.ua
Добавлено: 2007-08-30 12:27:51

АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ: «Сьогодні в театр ходять добре»
Головний султан України грає роль жорстокого олігарха в новому телесеріалі «Про кохання»

У творчому середовищі Анатолій Хостікоєв неабияк відомий: театрали родинами ходять саме на вистави за участі актора. Воланд у «Майстрові і Маргариті», Хіггінс у «Пігмаліоні», Едмунд Кін в «Кіні IV» — все це він, осетинський українець (або український осетин?) Хостік, як люблячи називають його колеги по сцені. До актора можна застосувати всі «регалії» Фокса із знаменитої телесаги про Жеглова і Шарапова. Пам’ятаєте, як говорила колишня коханка бандита в погонах Собольовська: «Він сміливий,  зухвалий, сильний — не те, що решта чоловічої братії. І всіх цих якостей у нього СТІЛЬКИ, що таким людям складно утриматися в рамках.». Не зміг і Анатолій Хостікоєв, щоправда, в хорошому сенсі. Про особливості роботи і творчу долю актора кореспондент «УС» дізнався у перерві між сценами, коли актор готувався до чергового виходу на публіку.

— Як вам вдається заучувати в найкоротші терміни таку обширну інформацію? Ось вам щойно сторінок десять тексту принесли?
— Так, і все це на завтра. (Сміється). Є таке поняття, як акторська пам’ять — це специфіка професії. Звісно ж, в театрі зовсім по-іншому: спектакль готується два-три місяці, натомість в кіно все «з коліс». Та й одного знання тексту недостатньо — адже потрібно ще вибудовувати роль: бажано, щоб текст потрапляв до актора хоч би за кілька днів раніше. Тому ніч у акторів рідко коли вважається неробочим часом.

— А як же ви їх ночами зубрите? Ваша улюблена Наталія В’ячеславівна не скаржиться?
— Намагаюся їй не заважати. У Наташі є своя велика робота в телепрограмі «Ключовий момент». Повірте, той обсяг інформації, яким оперує вона, не порівняти з моїм — у неї набагато більше. На адресу передачі надходить сила-силенна реальних історій, за якими — реальні заплутані долі. Я, розуміючи, скільки їй потрібно психофізичних ресурсів,  прагну не порушувати її відпочинок. А взагалі я щаслива людина — ми з дружиною працюємо в одній сфері, і нікому не потрібно пояснювати, що таке цілий тиждень зйомок з ранку до ночі. Акторові дуже важливо відчувати рідне плече поруч.

— Вас не турбує така велика перерва в кіно: з 2001 року, коли знялися у серіалі «Леді Бомж», більше ніде не з’являлися?
— Ні, абсолютно не переймаюся. У мене є театр. Адже кіно то є, то немає, а театр є завжди. Для драматичного актора дуже важливий тренаж, потрібно бути постійно у формі, виходити на сцену. Тому багато артистів, вважаю, неправильно роблять ставку тільки на кіно: роль можна чекати роками, а за цей час людина міняється і зовні, і внутрішньо. Я неабияк ціную своїх глядачів, єдине, чого не люблю — елітарних постановок, спектаклів для якогось певного контингенту. Театр — це масове мистецтво. Нині в театр ходять масово, особливо молодь.    

— Ви часто знімаєтеся без дублерів?
— Так. Адже завдяки природним даним і старанням моєї дорогої бабусі, вмію практично все: співати, танцювати, грати на музичних інструментах. Вона з дитинства примушувала мене посилено займатися музикою: я закінчив музичну школу по класу баяна, паралельно займався ще фортепіано. Пізніше потихеньку освоїв гітару і барабани. Одне слово, на всі руки майстер. А ще багато займався спортом — грав за збірну України по баскетболу, був небайдужий до боротьби. Все це мені в житті дуже знадобилося. У різні роки виконував у різних сценах в кіно трюки без каскадера — скакав на коні, пірнав з великої висоти, брав участь у бійках. 

 

 

Довідка «УС»


Команда нового серіалу розділилася на дві групи: одна працює в кінопавільйонах на Троєщині під керівництвом режисера «Інспектора Лосева» Олега Гойди, а інша — на київській натурі з режисером Оксаною Тараненко. Головну чоловічу роль виконує народний артист України Анатолій Хостікоєв. Решту персонажів в серіалі грають: Євгеній Пронін («Гарпастум»), Ольга Чурсіна («Марш- кидок»), Григорій Дрозд, Анастасія Сердюк, Лариса Руснак, а також «Міс Україна — Всесвіт 2006» Інна Цимбалюк. Серіал демонструватимуть на телеканалі «1+1» і на пітерському «П’ятому каналі» наприкінці літа.

 

Неля ЩЕРБАШИНА

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.025 сек..