Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:46

Люди, с которыми я и в огонь и в воду называются Шуфрич.

Источник: lbi.liga.net
Добавлено: 2007-09-19 09:45:38

22 августа 2007 г., в 13:00

интернет-конференция
одного из лидеров партии ВО "Свобода"
Богдана Бенюка

 

 

Бенюк Богдан Михайлович родился 26 мая 1957 г. в пгт Битков Ивано-Франковской области. Образование высшее. Закончил Киевский государственный институт театрального искусства им. Карпенка-Карого. С 1980 года и по сегодняшний день - актер Киевского академического драматического театра им. И.Франко. Заслуженный артист Украины (1988). Народный артист Украины (1996). Лауреат Государственной премии Украины им. А.Довженко (1998).

Сыграл более 50 ролей в кино: Крынкин ("Аты-баты, шли солдаты", 1976), Забреха ("Ведьма", 1989), клоун Коко ("Капитан Крокус", 1991), Недоторканий ("Рубашка со стьожкою", 1992), Барсук ("Золотой цыпленок", 1993) и многие другие. На телевидении вел юмористические передачи "Шоу одинокого холостяка" на Первом национальном канале и "Белая ворона" на канале 1+1.

В 2006 году Б. Бенюк баллотировался в Верховную Раду V созыва в составе Всеукраинского объединения "Свобода". Однако "Свобода" выборы проиграла, набрав только 0,36% голосов избирателей.

Женат, воспитывает двух дочерей и сына.

В последнее время Богдан Бенюк - уже не просто любимый актер и народный артист Украины. Теперь он, в первую очередь, один из лидеров и четвертый номер избирательного списка Всеукраинского объединения "Свобода". ВО "Свобода" решило идти на досрочные выборы самостоятельно. Избирательный список националистически направленной силы возглавил ее глава Олег Тягнибок, второй в списке - режиссер Юрий Ильенко, на третьем месте - научный работник Львовской политехники Ирина Фарион, четвертый - народный артист Украины Богдан Бенюк, и замыкает пятерку депутат Ивано-Франковского облсовета Александр Сыч. Главным пунктом предвыборной программы "Свободы" является защита украинской нации, ее духовное и моральное возрождение.

Хотите пообщаться с Б.Бенюком и узнать больше об одном из лидеров ВО “Свобода“?

Шановні друзі! Мені було дуже приємно з вами спілкуватися. Я вибачаюсь у тих, кого образив, або своїм словом, або думкою. Повірте, я робив це не зі зла. У мене сьогодні на цей час, на цю годину спілкування був саме такий настрій, який ви відчули. Якщо між нами виникли непорозуміння, то повірте, настрій міняється з часом. Я вам всім дякую. Будьте здорові, і хай Бог нас береже.

 Вопросы:
 


Пане Богдане, коли Ви грали роль "зеленого" солдата у фільмі "Ати-бати, йшли солдати", Вам не хотілось скинути форму радянського воїна і вдягнути натомість однострій повстанця УПА?
Денис
20.08.07 18:07

Б.Б. Я вітаю всіх хто сьогодні виходить зі мною на зв’язок. Сподіваюсь, нам буде взаємно цікаво. Всіх обнімаю, в незалежності від статі – "к статі".

Дуже дякую за запитання. Але в 75 році я був студентом 2 курсу в той час і знімався фільм. І я, знімаючись у фільмах військової тематики, знайшов спосіб злиняти з дійсної служби у лавах Радянської армії. Це компенсувалося кіно.


Уважаемый Богдан Васильевич, Вы превосходный актер! Спасибо Вам большое! Но практика похода актеров (и певцов) в политику показывает, что их не воспринимает народ как политиков. Кажется, и они себя чувствуют в политике не совсем комфортно.
Вы сможете быть политиком? У Вас получится работать народным депутатом?

Николай
21.08.07 11:20

Б.Б. Шановний пане Миколо, дуже дякую Вам за оцінку моєї акторської роботи, але мені здається, що в Україні кожен громадянин неповинен себе відділяти від того, що твориться в політичному житті нашої держави, і старатися вплинути на політичне життя обов’язково потрібно. Я думаю, що у скорому часі Ви будете казати, що я ще й прекрасний державотворець, але не депутат, бо як казав Труман, політики думають тільки за вибори, а державотворці думають про майбутнє в своїй державі. Дякую Вам і хочу відкрити один секрет, мене називають Богданом Васильовичом, Богданом Сильвестровичом, а насправді я – Богдан Михайлович. До зустрічі. Па-па.


Пане Богдане, чи не боїтесь Ви того, що Ваша політична діяльність, тим більше у складі такої політичної сили, як ВО "Свобода", може негативно вплинути на ставлення до Вас людей, як власне до артиста? І взагалі, навіщо це Вам? Клоун Коко, "самотній холостяк" і раптом кандидат у народні депутати, та ще й від "Свободи", лідер якої вирізняється яскраво вираженою прихильністю до фашизму та намаганням героїзувати упівців... До речі, куди Васкула поділи? :)
Артем
21.08.07 11:50

Б.Б. Шановний пане Артеме, доброго дня! Дуже приємно було почитати Ваше запитання. Це свідчить про непогану обізнаність Вас у моїх кіно-, театро- і телевізійних роботах. Але мушу Вам сказати, що слово «націоналіст» в енциклопедичних зібраннях має зовсім інші цінності, ніж ті, які нас вчили словники слів іншомовного походження за часів Радянського Союзу. І перше ніж вживати слово «фашист» розберіться в ньому, і зрозумієте слово «патріот» або «націоналіст». До побачення. Голосуйте за «Свободу», не прогадаєте


Пане Богдане, невже Ви підтрумуєте ідею зносу пам`ятників радянським солдатам?
Євген
21.08.07 12:22

Б.Б. Доброго дня, пане Євген! Ви, мабуть, договорилися с попереднім паном Артемом з приводу запитань. Якщо Ви думаєте, що патріот своєї Батьківщини, свого народу, захисник своєї мови найпершим завданням має на меті "все разрушить, а затем мы новый мир построим. Кто был ничем, тот стал совсем", то рядки цієї пісні нам не підходять. Будьте здорові. Я Вас обнімаю.


Пане Богдане!
У цей спекотний час іноді нападає нежить і чхати хочеться на всяку політичну маячню. Ви от що краще скажіть, бо ми тут з кумом увесь час сперечаємось - чи буде політкоректним додавати до борщу російського квасу? ;)) А коротше, знаючи, що Ви традиційно орієнтовані, розкажіть громаді Ваш рецепт справжнього борщу від Бенюка. ;))

З повагою.

Draft
21.08.07 12:23

Б.Б. Можу Вам сказати, що український борщ не вариться з квасу, як і квас не робиться з борщу. Кожна страва, притаманна якомусь народу, вона має всі ті інгредієнти, які вирощуються на тій землі, де вони народилися. Візьміть з кумом книжку української кулінарії, там такі страви написані, що просто можна наливати по 100 г., перегортати сторіночку кожної книжки і Ви гарно з кумом посидите. Смачного. А знаєте для чого потрібні вибори? Свіжий анекдот розказують про нас іноземці:
- А ви знаєте, що на Україні вибори?
– А що вибирають?
- Депутатів.
- А з кого?
- З депутатів!
- А кому це потрібно?
- Депутатам!
Па-па.


Пане Богдане!
Як Ви ставитеся до блоку "За Сердючку!"?

Василь
21.08.07 13:16

Б.Б. Пане Василю, до блоку «За Сердючку» ставлюся як до блоку «За Сердючку». Будьте здорові, пане Василю.


Богдане Михайловичу!
Як Ви себе бачите у ролі депутата Верховної Ради, які наміри хочете реалізувати в першу чергу?

vassai
21.08.07 13:19

Б.Б. Я себе не бачу в ролі депутата, бо Ви не думайте, що весь час Верховна Рада буде схожа на театр, як сьогодні. Не треба плутати ці місця перебування. А щодо того, що я буду реалізовувати в першу чергу – візьміть програму Свободи і Ви побачите нагальні питання, які слід вирішити по порятунку українського етносу. До зустрічі.


Шановний пане Богдане,
Ваше улюблене місто?
Де любите відпочивати чи проводити відпустку? Ви, до речі, вже були у відпустці цього року?

Тарас
21.08.07 13:19

Б.Б. Найкраще місце в світі, пане Тарасе, - моє рідне село Битків і присілок Промисел, якого вже майже немає, як і багатьох сіл на Україні. Там найкраще, там пуповина закопана, там дитинство пройшло, там кохання мене стріло. І туди летять всі мої думки. І де я на світі не буваю, душею я завжди з Битковом. А відпочивав останнім часом на роботі, у Марокко, де я знімався 2 місяці з 17 травня по 18 липня в кінокартині, яку знімає московське обєднання Рикун ТВ. Фільм називається «Кандагар. Екіпаж». Це відпочинок, який я не забуду ніколи, бо я пізнав велику берберійську культуру. Будьте здорові.


Шавновний пане Богдане! Дуже хотілося б почути від Вас про прем’єри, які готуються за Вашої участі. Чи матимуть вони політичне спрямування? І взагалі, як Ви ставитеся до того, що політика чим далі активно іде на театральну сцену? Вас це не турбує? Дякую.
Олена
21.08.07 13:41

Б.Б. Шановна Олено, театр ніколи не був поза політикою, бо до того часу поки театри дотаційні, вони отримують гроші від тих, хто утримують ці театри, і вони відстоюють політику тих, хто платить. А зараз такий час, що політика не більше виходить на сцену, ніж за часів Радянської України. Завжди театр вигідно відрізняється, коли на сцені іде класика. Думаю, що класика врятує і сьогодні український театр, який поки що хитається мов на хвилях у морі. Дякую


Скажите, пожалуйста, как Вы относитесь к вопросу искренности в театре? Станиславского не забываете?
Максим
21.08.07 13:42

Б.Б. Уважаемый Максим! К вопросу искренности в театре отношусь хорошо. Станиславского не забываю, как и не забываю и украинских театральных деятелей. В мире существуют две театральные мекки – Лондон и Москва. Думаю, что за актерским потенциалом в скором времени стоит ожидать появление третей мекки – Киева. До свидания.


Не прикро було не отримати Шевченківську премію? Ваш опонент, звісно, заслужив її, але все ж таки, не розчарувалися?
Михайло Мельник
21.08.07 13:43

Б.Б. Вітаю тебе Михайле, вітаю всіх Мельниківців. Вітаю тебе з 50-річчям. Бажаю творчості і хай тебе веде по житті божа рука. А з приводу Шевченківської премії, мене на неї висовують, цього року буде 6-й раз. Як бачиш, як висовують, так і засовують. Але мене ще й висовують у депутати Верховної Ради ,то, мабуть, я швидше стану депутатом ВР, ніж лауреатом Шевченківської премії. Хай живе Дніпропетровщина. Хай живе Дніпропетровськ. Хай живе театр «Крик». Привіт голові Дніпропетровська Івану Івановичу. Обнімаю тебе. О! Ледь не забув. Голосуй за «Свободу»! Якщо буде 1 голос з Дніпропетровська, то я буду знати, що це твій.


Назовите, пожалуйста, людей, с которыми Вы - и в огонь, и в воду.

21.08.07 13:44

Б.Б. Люди, с которыми я и в огонь и в воду называются Шуфрич.


Я Вас обожаю! Смотрела "Белую ворону" и плакала: слава Богу, что у нас есть Вы, талантливейший актер, разносторонняя личность. Какие еще новинки ждут нас, почитателей Вашего таланта?
Марьяна
21.08.07 13:45

Б.Б. Шановна Мар’яно, спасибі Вам за любов. Це дуже приємно відчувати, що тебе люблять. Повірте, коли ти на сцені, а в залі тебе вітає стоячи публіка, це ті моменти істини, за які кожен актор може віддати все. Я віддаю також, віддаю своє серце. Адже переконаний до глибини душі, що на кін, тобто на сцену немає права виходити актор зі сплячою душею. Він повинен будити душі і заряджати їх світлим теплом, адже нам слід пам’ятати, що кожен день за душу йде запекла боротьба між злом і добром. Будемо з Вами захищати добро. І будемо зустрічатися стільки, скільки Господь Бог нам відпустить разом на світі прожити.


Скажите, пожалуйста, существует ли для Вас разбивка на мужской мир и женский мир? Как Вы воспринимаете женщин-политиков? Не кажется ли Вам, что политика - неженское дело?

21.08.07 13:47

Б.Б. У мне не існує світ, розбитий на 2 світи. Бо це мені нагадує радіопередачу Українського радіо політичного спрямування. Вона називалася так: «Два світи, два способи життя». А спосіб життя є один – жити, і жити достойно. І не від нас залежить хто в цьому світі буде талановитіший – чи жінка, чи чоловік. Але постараємось збагнути одне, що без жінки і без чоловіка не буде життя. А жити хочеться. І ще - бачите продовження свого роду. Не кожному так щастить. Але політика – точно не царське діло – репліка з відомого анекдоту.


Кого Вы видите следующим Президентом Украины? А председателем Верховной Рады? А Премьером? Самому хочется посидеть хоть в одном из этих кресел?

21.08.07 13:47

Б.Б. Спасибі Вам за запитання. Пригадуєте, у Верховній Раді України був випадок, коли один із депутатів під час конфлікту приземлився у президентське крісло, відведене у ВР для Президента. В той же ж момент і получив. Тож кожному краще сидіти своєю задницею у своєму кріслі, і пильно дивитися, щоб ніхто на нього не сів у той час, коли ти пішов попити водички. А питання майбутнього Президента і виборів майбутнього Президента – дуже серйозне питання і переводити його у площину сатири або анекдотів неварто. Адже це лідер нації. Він повинен провести народ, свій народ до майбутнього. А це серйозне діло, непросте. Будьте здорові. Голосуйте за Свободу і тоді я дійсно буду сидіти в одному з тих крісел, про яке Ви сказали.


Доброго здоров’я! Скажіть, будь ласка, чи не плануєте Ви, пане Богдане, зайняти після обрання нового парламенту и Кабміну пост Міністра культури України? Обгрунтуйте, будь ласка, свою відповідь. Дякую.
Олена
21.08.07 13:48

Б.Б. Оленочко, невже ти думаєш, що я дійсно мрію стати Міністром культури України? Абсолютно ні! Я не кривлю душею. Міністерські пости повинні займати обдаровані люди, які мають дотичне відношення до мистецтва. Ми вже в цьому переконувалися не раз. А я, якщо продовжувати жартувати, то хочу очолити службу СБУ, бо розшифровується вона – Служба Бенюків України. Будь здорова, Олено.


Доброго здоровья! Скажите, а что теперь в политику берут профессиональных актёров-юмористов? Не боитесь ли Вы конкуренции "талантищ-самоучек", каких полным-полно в политике, и которые с непеременным успехом так профессионально смешат народ Украины (и не только) последние -надцать лет?
Спасибо.

Кэт
21.08.07 14:37

Б.Б. Дорога Кет! У Вас таке серйозне запитання, що я боюся давати на нього відповідь. Відразу згадується п’єса Шекспіра "Приборкання норовливої" де є 2 персонажі – Петруччо і Кет, і які складні завдання робила Кет по відношенню до Петруччо, а їх помирила любов. Велика любов примирить і нас, Кет. До зустрічі на сцені, "серйозна, талановита" Кет. Спасибі!


Пане Богдане!
Я не вірю в те, що зараз 450 депутатів можуть зробити щось варте для України. Тільки один лідер країни може підготовити України до парламентаризму і тільки одну особу можна питати про результати її роботи. А кожен з 450 оправдається тим, що йому заважала решта 449.
Чи не будете ви відстоювати таку позицію в ВР.
При нагоді прошу передати моє ввітання і захоплення поглядами і поведінкою Ірини Фаріон на 1+1. Якщо є такі жінки, то Україна буде завжди!!!!

Анатолій
21.08.07 15:09

Б.Б. Пане Анатолію! Я відкрию Вам один секрет, але Ви нікому його не розповідайте, бо мене звинуватять у бозна чому – у націоналізмі, у фашизмі, у інтернаціоналізмі, у сексуальній не зорієнтованості. Отже слухайте. Мені здається, що інститут депутатства непотрібен взагалі, щоб не заважали ті 449, але нікому ні слова. Це розмова тет-а-тет. Хай живе ЛІГАБізнесІнформ.


Ви хороші хлопці, повністю підтримую Ваші програмні ідеї, але, чому Ви не робите висновків із попередніх виборів? Особисто я і тоді і зараз віддам перевагу РЕАЛЬНІЙ силі б, а Вам було-би непогано переглянути свої амбіційні запити в сторону блокування з любою із демократичних сил, в складі якої Ви зможете ФАКТИЧНО допомогти людям, водночас заявити про себе і бути почутими.
З повагою Степан.8-097-539-89-98

Степан
21.08.07 15:31

Б.Б. Пане Степане, українські патріоти ніколи не попадуть у Верховну Раду, якщо будуть такі думки, які висловили Ви. Мені страшно з Вами погодитися в єдиному – Ви починаєте вибирати між правдою? Але серед кого? Вам мало переконаних фактів, які вже були до сьогоднішнього дня? Ви ще раз хочете наступити на граблі, які лежать перед виборчою урною? На тих граблях є 4 зубці, про які Вам говорять ЗМІ. Це – Наша Україна, Регіони, Комуністи, БЮТ. Наступайте з великою насолодою на один з цих зубців, і Ви одержите той результат, який обов’язково одержуєш, коли наступаєш на граблі. Телефон Ваш маю. Дякую! Відразу передзвоню. Я думаю, ми з Вами порозуміємося. Па-па.


Ваше ставлення до нацизму і расизму?
Тетяна
21.08.07 16:07

Б.Б. Пані Тетяно, Ви знаєте, що ці дві людиноненависницькі формації, які Ви згадали (я їх не хочу навіть нагадувати), зникають з лиця землі. Бо це сила не Божа. Я ставлюся до неї як ставляться всі люди, які хочуть добра, а не зла. Дякую, що Ви слідкуєте, що Ви даєте можливість мені переживати, думати. Спілкуйтесь зі мною, бо це мені потрібно. Спасибі Вам велике. До зустрічі.


Доброго дня! Я буду підтримувати Вас, але маю питання. Сам я напівукраїнець, напівросіянин по крові. По світогляду - українець. Я розумію, що "Свобода" не збирається нікого розстрілювати або вбивати, але все ж - яка буде політика стосовно кровних нацменшин, що розуміють, що вони тут "в гостях" та давно майже асимілювалися?
Юрій
21.08.07 16:45

Б.Б. Пане Юрію, я так само як і Ви напівукраїнець. Бо тато мій гуцул, а мама Бойко. Бачте, я не переживаю, що зі мною буде. Не переживайте й Ви. Тими речами, якими нас лякають, можна було лякати колись. Але не вас, розумного і мудрого чоловіка. Українці завжди любили, завжди хотіли бачити людей на своїй землі, але Ви самі прекрасно знаєте, що повинна робити людина, яка повинна захистити себе, свою землю і свій народ. Дуже дякую, що Ви відстоюєте ці думки, бо чим більше буде свідомих людей, які ототожнюють себе з мовою і з народом, тим більше ми будемо наближатися до того моменту, коли ці проблеми, яки висовує ВО «Свобода», вони будуть неактуальні. Я Вас обнімаю. Ура! Ще один голос за мене.


Пане Богдане! Питання на засипку! Хто фінансує ВО "Свободу"? Може просвітите і по інших партіях і партійках. Зробіть маленький нарис, якщо Вам щось відомо про це. "Хто платить, той замовляє музику!"
Станіслав
21.08.07 18:11

Б.Б. Пане Станіславе, Перший канал українського телебачення 2 тижні тому назад у своїх новинах сказав, що Богдан Бенюк мільйонер. Ви вірите Першому каналу? Якщо так, то ВО «Свобода» фінансується Богданом Бенюком. Хай буде більше таких мільйонерів як я, і тоді ми не будемо копатися в тому, чи чистими грошима користується партія. Читаючу політичну програму Свободи ви побачите, що це одна з небагатьох політичних програм, яка ставить політичні вимоги. А коли я стану головою СБУ, то дам Вам відповідь на решту Вашого запитання – хто фінансує решту партій. Будьте здорові.


Много лет летом езжу пить воду на Западную Украину. Часто разговариваю с вашими сторонниками. У меня впечатление, что это клиенты психбольницы. Все проблемы они переносят на евреев. Например в 2005 году в Моршине меня убеждали, что в правительстве еврейское большинство. Ваше участие в выборах - напрасная трата денег. Неужели Вы не можете трезво оценить ситуацию? Для чего тратятся деньги на выборы?
evgeniy
21.08.07 20:27

Б.Б. Недаремно ви їздите пити воду у Моршин, бачте які мудрі висновки Ви зробили. Їдьте і далі, пийте воду Моршинську, любіть Західну Україну, спілкуйтеся з людьми з Західної України. Але я думаю інакше – гроші будемо рахувати пізніше, даремно їх потратили чи ні. Бувайте здорові. Прислухайтесь до думок інших людей і ніколи не думайте, що Ви випили найбільше води. Хтось може й більше випити. Смачного. А, може, Ви не пити хочете, а їсти? Попробуйте поїсти! Вибачте за злий жарт.


Уважаемый Богдан! Расскажите пожалуйста самый яркий эпизод из Вашей актерской жизни? Как Вам удается совмещать политическую и актерскую деятельность? Спасибо
Екатерина
22.08.07 12:30

Б.Б. Шановна Катерино, прийдете до театру Франка, скажете, що ми з Вами спілкувалися у ЛІГАБізнесІнформ і я не дав відповіді на ваше обширне запитання. Домовились? Нашо про це мають знати всі?


Чи вірите Ви в "Український прорив", який декларує блок Ю.В.Тимошенко?
Б.В.
22.08.07 12:38

Б.Б. Я вірю, що моя держава Україна буде існувати завжди, і хочу, щоб шлях до благополуччя жителів нашої держави проходив не манівцями, і не тими дорогами, за які отримують Героя України, а по них їздити не можна.


Доброго дня, Богдане!
Як би мені раніше сказали, що Бенюк націоналіст - не повірив би! Але це вже факт. Прикро!
Скажіть будь ласка, що вкладається у назву партії "Свобода"?
Як Ви гадаєте, як би Леонід Федорович Биков зараз був живий, чи подав би він Вам руку?

Вадим
22.08.07 12:47

Б.Б. Пане Вадиме, мені теж прикро, що Ви аж тепер дізналися, що я націоналіст. Який я підлий, що ховав від ваших чистих очей і відкритого серця свою націоналістичну душу. Треба було раніше читати газет і склади партій і Ви про це дізналися б раніше. А з приводу того, чи потиснув би мені Леонід Биков руку, то скажу Вам так – Володимир Ульянов точно би не потиснув. Показую Вам тільки 3 пальці, боюсь тиснути руку. З палким націоналістичним привітом, Богдан Бенюк. Вадиме, голосуйте за «Свободу».


Здравствуйте! Меня зовут Артур. Я из Донецка. В 2004 году я голосовал за Виктора Ющенко, поддерживая его прозападные устремления и понимая, что это шаг на пути в Европу и НАТО. Я как мог отстаивал Оранжевую революцию в Донецке, пытался устроить митинг в Донецке в поддержку Виктора Ющенко и Оранжевой революции, хотя не состою ни в одной партии и денег с апельсинами мне "американцы" не давали. Революция закончилась. И вот летом 2006 Янукович снова стал премьером. Я не мог понять этого,извините но мои моральные принципы не позволяют мне понять это. Я думал, что у политиков на Майдане они такие же, оказалось-нет. На волне разочарования в Ющенко и его команды,в конце 2006,я написал статью "Ледниковый Период" для "Украинской Правды". Вот ссылка на нее http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/22/52666.htm. Будет время-почитайте,буду рад если ее прочтет Олег Тягнибок. Также был бы очень рад, если б Вы написали мне свой отзыв после прочтения по e-mail. А теперь вопрос. У меня отец-армянин,а мать украинка. Отца своего я видел лишь раз в жизни,родился я на Украине в Донецке, живу здесь со дня рождения, ни слова не знаю по армянски, зато знаю украинский и 3 иностранных языка. В 2004 году,когда я в спорах с студентами-однокурсниками о политике отстаивал проукраинский и прозападный курс Украины, а они отвечали, что голосуют за Януковича "потому что он хоть и вор но свой". Я такой логики не понимаю. И их последним аргументом против меня была фраза "Вали в Армению!Ты здесь чужой"... Меня убивает такое хамство. Вот такие они русскоязычные, донецкие и просто русские. Я понял их сущность,которая прикрывается и прикрывалась в СССР интернационализмом. Они говорят мне "уезжай в Ереван", хотя их самих завезли из России и они сами "чужие" здесь, они не украинцы. Мало этого-они тормозят Украину на пути в Европу, проводя акции типа "антиНАТО" с иконами в руках и флажками ПР. Поэтому я готов бороться против всего этого хамства и двойной морали. Я готов проголосовать за ВО "Свобода",но меня интересует не случится ли так,что если ВО "Свобода" и Олег Тягнибок придут к власти, то теперь уже вы укажите мне на дверь и теми же словами "русскоязычных совков" скажите мне "Вали в свою Армению. Ты здесь чужой"? Мне очень не хотелось бы этого. Вы хотите вернуть графу национальность в паспорте. И что там обо мне напишут? Вы автоматически поставите меня в раздел "нац.меньшинство" и в один ряд с "пятой коллоной" и русскоязычными донецкого разлива против их антиукраинской позиции, хамства, низкого интеллектуального развития,с которым я боролся и буду бороться...Спасибо Вам. Привет Олегу Тягнибоку из Донецка и всего Вам хорошего!
Артур Манукян, Донецк
22.08.07 12:59

Б.Б. Шановний Артуре, я Вас вітаю і щиро радий, що Ви звернулися до мене і розказали свій шмат з життя. Якщо Ви знаєте, у Львові по сьогоднішній день є велика громада вірменська, є церква вірменська і ніколи маленькі нації, які з історичних проблем залишалися на якихось інших територіях, у Львові, та й в Україні взагалі відчували тільки підтримку. Але таких людей, з якими спілкуєтеся Ви і які Вам вказували на повернення у Вірменію, нажаль, багато. Тому що у них немає своєї Батьківщини і вони ображені на весь світ, а ця образа робить їх злими. Підтримайте корінний народ України і Ви таким чином підтримаєте найвищу річ, яка буде корисна і Вам, і нам українцям, бо Ви будете запалювати в українцях своїм поступком любов, а любов порятує світ. Виходьте зі мною на зв’язок через ЛІГАБізнесІнформ, коли у Вас буде смуток на душі. Я з Вами. І робіть такий вибір, який Вам підказує Ваше серце. А судячи з Вашого запитання, воно у Вас любляче. Я тебе обнімаю. Дай Боже тобі здоров’я.


Пане Богдане! Прокоментуйте, будь ласка, дії нашого Президента! За нього вийшли мільйони людей на Майдан. А він повернув до влади над Україною радянського "урку" з відповідною командою. Тепер вони нас "лікують" що в нас не життя, а "малина".(Точно, як при Сталіну " все краще і краще" - Країна Дурнів). А наш Президент замість Шуфрича пожежу в Херсоні тушить та головному урці скаржиться на нього. Шнурки ще залишилось йому випрасувати. А Урка "балдеет" на авіашоу з совками. Йому все по барабану, він там у себе дома. Чи це не ганьба?
Віктор
22.08.07 13:02

Б.Б. Пане Вікторе, мені так само прикро за те, що твориться в нашій державі, у вищих ешелонах влади. Але наші керівники держави це ще не громадяни України, і далеко вони всі не громадяни. Поки що нам треба примиритися. Але повинні бути сили, здорові сили, які всьому цьому будуть противитись, інакше діла не буде. І у скорому часі ми зійдемо на манівці і з державою, і з незалежністю разом взятими. Важко виказати все це в одному рядочку, але постарайтесь зрозуміти мене правильно, бо фразу, яку я зараз скажу, можна також тлумачити по-різному – шлях до демократії завжди лежав через диктатуру, закінчувалася диктатура – з`являлася демократія. А як у нас буде? Я не знаю. І коментувати дії наших державних діячів ми зможемо не завтра і не післязавтра, а коли пройде певний історичний час. Па-па. Вікторе, забув запитати? Якщо Ви не визначилися за кого голосувати, голосуйте за «Свободу».


Богдан, как Вы - такой добрый человек и талантливый артист, смогли прийти к таким идеям и вступить в подобные партии, общаться с Тягнибоком и иже с ним? Это же высасывает из человек жизненные силы, разрушает душу, по-моему. А как же любовь, человек мира и прочее? Когда узнал о ваших привязанностях к Свободе, не смог найти объяснений. Даже среди евреев есть очень приличные люди, а каков их вклад в науку и общечеловеческую культуру? Есть и засранцы, конечно. Как, впрочем, и среди всех людей - есть хорошие и плохие, независимо от нации. Станно все это, мир необъясним, а душа человека... Я на Украине оказался случайно, работа была такая. И уезжать не собираюсь, пусть Тягнибоки хоть треснут, и защитить себя и свою семью смогу при необходимости от них. Уже и от Вас? Вред не приношу, просто живу и работаю по совести на пользу страны в том числе. А что Вы добиваетесь? Уже и в театр на Вас ходить как-то не хочется. На сцене Вы один, а в жизни? Радикализм - это тупик. Велики державы делают люди разных национальностей, история это доказывает повсюду. Принуждение человека к чему-то, насилие - грязное дело, в итоге, и безперспективное. Подумайте, может быть переиграйте еще раз Ваши роли и сравните идеи своих героев с Вашими новыми идеями. Куда катиться мир? Хотя Ваш ответ мене уже мало интересен, впрочем. Прощайте.

22.08.07 13:34

Б.Б. Будьте здорові. Не кажу до зустрічі, бо я вже Вас не цікавлю, то мушу відкрити Вам секрет, що до сьогоднішнього дня і Ви мене не цікавили. Але щоб не крутити словесними поняттями один перед одним, як будете мати спокійну душу, постарайтесь ще раз розібратися у тих речах, які декларує моя партія. А те, що Вам хтось розказував, не беріть до уваги. Ви розберіться у тому радикалізмі, як Ви говорите, і Ви зрозумієте, що українську націю треба захищати, як і захищати всі національні меншини, які живуть на українській землі. Але емоції не підключайте, бо емоції не дають нам відчути ковток нового повітря. Я думаю, що ми ще з Вами зустрінемось і у мене про Вас поміняється думка, ну а Ваша про мене, то в же Божа воля. Живіть щасливі, здорові, багаті і в ладах зі своєю душею. З повагою, Богдан Бенюк. Шкода, що Ви не будете голосувати за ВО «Свободу».

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.072 сек..