Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 8:28

Богдан Бенюк: «Вважаю утвердження національної ідеї справою свого життя»

Автор: Тамара Трофимчук
Источник: www.volyn.vosvoboda.info
Добавлено: 2007-09-19 09:49:38

Богдан Бенюк: "Вважаю утвердження національної ідеї справою свого життя"

Народний артист України Богдан Бенюк не перший рік займається великою політикою. На парламентські вибори 30 вересня іде четвертим номером виборчого списку Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Його присутність у першій п'ятірці закономірна. Відомий актор приїхав на Волинь, щоб звернутися в нашому краї до справжніх патріотів, котрі, за його висловлюванням, "не побояться віддати свій голос за "Свободу". Із ним наша розмова

     - Пане Богдане, відомо, що вашу особу хотіли бачити у партійних списках різні політичні сили. Але ви давно вже стали партійцем та ще й членом політради Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Що зумовило ваш вибір?

- Я - українець. Для мене це не пустий звук. Вважаю утвердження національної ідеї великою справою. Якщо хочете, навіть богоугодною. "Свобода" стоїть на тому, щоб продукувати своє, берегти його і відстоювати права таких самих, як я, братів-українців. Тому що ми на своїй землі маємо другосортність. Згідно із останнім переписом населення 78% людей у державі - українці. Проте навіть за такої чисельної переваги ми повинні виривати зубами своє право на державну українську мову. Хіба можна уявити, аби щось подібне було у наших сусідів - у Росії або в Польщі? Хіба може десь іще, крім України, трапитися, щоб вояка УПА - літню людину - нащадки комуністичних загарбників били древком прапора на Хрещатику? Чи можна змиритися з тим, що все національне в державі витісняється на задвірки, чужинське процвітає, а ми не маємо права слова проти сказати? Ні, панове, так не буде. "Свобода" була створена для того, щоб чинити спротив відкритим і прихованим ворогам України. Ми свою місію виконаємо.

     - Яку проблему вважаєте ключовою для держави на нинішньому етапі?

- Лібералізм і псевдодемократію. Це вони довели нас до ручки! Наведу приклад, щоби ви були в курсі, які "послідовні" політики зараз рвуться в парламент, і чого від них там можна чекати. Луценко у Івано-Франківську ратує за одномовність, визнання вояків УПА, а через два дні у Дніпропетровську твердить протилежне. То як це називається? Оце вам гнилий лібералізм у всій красі. Коли "Свобода" приїжджає на схід України, ми так само там говоримо про воїнів ОУН-УПА. На нас виливають відро словесних помий, але ми своїх позицій не змінюємо.

     - На жаль, на минулих виборах "Свобода" не наблизилася до прохідного бар'єра. Можливо, людей лякає радикалізм об'єднання?

- Який радикалізм, я вас прошу... Наші опоненти поводять себе набагато зухваліше. То чому "Свобода" не може сміливо виголошувати своїх позицій? Чому ми маємо когось боятися в своїй державі? А щодо підтримки виборців - вона не така вже й мала: торік "Свобода" отримала сто тисяч голосів. Це вже чималеньке місто. Якби ще журналісти не торочили одне і те саме: є чотири монстри, інші в парламент не пройдуть, та якби люди не боялися голосувати за "Свободу", ми б уже були у Верховній Раді. Тому я приїхав у ваш славетний край, щоб закликати волинян згадати полеглих за волю України предків, підтримати їхню справу, віддавши свій голос за "Свободу".

     - Як почуває себе у великій політиці народний артист Богдан Бенюк?

- Верховна зрада - дуже поганий театр без нормального режисера. Спочатку обливають один одного брудом, потім розшаркуються ніжками. На виборах 2004 року Богатирьова казала про Ющенка: "Кого вибіраєте? Ето же труп чєрєз трі мєсяца". Тепер обоє виціловуються. Це незрозумілі речі. Бездарний балаган.

     - І все-таки, практика походів акторів і співаків у політику доводить, що не всі можуть себе там реалізувати.

- А як щодо практики походів у політику юристів, економістів? Може, наша країна стала процвітаючою, отримала найбільший дохід на душу населення чи передове виробництво? Так отож. Зараз у Верховній зраді, якщо не помиляюся, було два артисти? Всі решта економісти і юристи. Правда ж, вони багато для людей зробили?

     - У "Програмі захисту українця" є пункт про обнародування списків агентів КДБ. Хіба це зараз актуально?

- Аякже! Всі наші проблеми від того, що вчасно не було проведено люстрації. Навіщо провели таку чистку у Польщі? Щоб усунути від влади людей, які працювали на комуністичне вчення. Бо у них зіпсоване радянське мислення. Ми також маємо оголосити, хто працював на КДБ і зараз продовжує це робити. Виявити і відсторонити від влади як найбільше підпільне гальмо розвитку країни.

     - А навіщо повертати графу у паспорті? Це теж один із пунктів програми.

- Знаєте, як роблять євреї? В паспорті корінного ізраїльтянина написано: рік народження, умовно кажучи 4324-ий. А у переселенця з іншої країни в документі зазначається 1957 рік. Так от, кращу роботу і, відповідно, зарплату отримує той, у кого в паспорті записано 4324 рік. Причому урядовці ні словом не обмовляться: ти, мовляв, ліпший єврей, а ти - гірший. Просто роблять так, як потрібно. І всі це нормально сприймають. Так є в усьому світі. Кожна країна за своїм духом націоналістична, тобто бореться за збереження своєї нації. А у нас знову ж цей лібералізм лізе через всі дірки. Ну такі якісь ми... любимо всіх. А треба шанувати в першу чергу себе, свій народ. Не даром у Біблії сказано: "Полюби ближнього свого, як САМОГО СЕБЕ". І тоді все у нас буде добре. Будити свідомість українця - справа не одного дня. Однак, як кажуть, вода камінь точить, і шлях здолає той, хто йде.

Тамара Трофимчук

ВОЛИНЬ-НОВА 


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.873 сек..