Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 8:25

ЕРА. Богдан Бенюк: Надія на те, що молодь росте патріотичною, є

Источник: www.kyiv.vosvoboda.info
Добавлено: 2007-09-19 09:50:59

ЕРА. Богдан Бенюк: Надія на те, що молодь росте патріотичною, є

Кандидат в народні депутати від ВО "Свобода" Богдан Бенюк виступаючи, 28 серпня, у прямому ефірі в програмі "Доброго ранку Україна" на ТРК ЕРА привітав всіх українців з великим християнським святом - з Першою пречистою Пресвятою Богородицею. Також, відомий актор розповів про нагальну потребу патріотичного виховання молоді в Україні.

Ми повинні бути впевнені, хто буде жити після нас, хто буде говорити і зберігати наші традиції. Це ж дуже важливі питання, які хвилюють не тільки "Свободу", але і більшість людей. Будь-яка справа починається з малого. Оце мале і складає отой глобальний світ, про який ми говоримо. Дуже важливо, щоб оте маленьке було настільки потрібним, щоб з нього проросли новітні пагони. Усі думають про те, щоб зародилося життя, і щоб це життя не втратило історичної пам'яті", - повідомив Богдан Бенюк.

Знання історії Україні, знання історії того малого чи великого села чи містечка, з якого ти походиш, а потім це перекидається на державу, на традиції. Це, мабуть, прищеплення любові змалечку дає результати у дорослому віці, щоб росли не безбатченки, а люди мали свою позицію і могли її відстоювати. Надія на те, що молодь росте патріотичною, є", - наголосив заступник голови ВО "Свобода", який відповідає за зв'язки з українцями за кордоном.

Те, що буде ставатися сьогодні, ми зможемо переоцінити згодом. Ми сподіваємося, що наші кроки будуть сприяти тим ідеалам, до яких ми тягнемося. Якби ми точно знали ту стежку, людство не робило багато великих кроків і промахів, торуючи інші шляхів, а йшли би знайомими стежками", - підсумував Богдан Бенюк.

Прес-служба ВО "Свобода"


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.032 сек..