Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:54

Бенюк не приміряє на себе роль депутата

Источник: oglyadach.com
Добавлено: 2007-09-19 09:54:21

22.08.2007 | 14:20
Бенюк не приміряє на себе роль депутата 

Театр ніколи не був поза політикою. Таку думку висловив заслужений артист України, один з лідерів ВО "Свобода" Богдан Бенюк, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ .

При цьому він пояснив, що, поки театри в Україні є дотаційними, "вони отримують гроші від тих, хто утримує ці театри, і вони відстоюють політику тих, хто платить".

"А зараз такий час, коли політика не більше виходить на сцену, ніж за часів Радянської України. Завжди театр вигідно відрізняється, якщо на сцені йде класика. Думаю, що класика врятує і сьогодні український театр, який поки гойдається, ніби на хвилях в морі", - додав Бенюк.

При цьому, продовжуючи політичну тему, він підкреслив, що не бачить себе в ролі народного депутата, "отож Ви не думайте, що весь час Верховна Рада буде схожа на театр, як сьогодні".

"Не треба плутати ці місця перебування. А щодо того, що я реалізовуватиму в першу чергу - візьміть програму "Свободи", і Ви побачите термінові питання, які слід вирішити по порятунку українського етносу", - підкреслив він.
Крім того, Бенюк вважає, що в Україні кожен громадянин не повинен себе відокремлювати від того, що відбувається в політичному житті нашої держави, і намагатися вплинути на політичне життя обов'язково потрібно.

"Я думаю, що незабаром Ви говоритимете, що я ще і прекрасний державний діяч, але не депутат, оскільки, як говорив Труман, політики думають тільки про вибори, а державні діячі думають про майбутнє у своїй державі", - підсумував Бенюк.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 2
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.038 сек..