Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 15:50

Всенародний улюбленець Богдан Бенюк - лауреат Шевченківської премії

Источник: www.rivne.vosvoboda.info
Добавлено: 2008-03-15 22:23:20

Всенародний улюбленець Богдан Бенюк - лауреат Шевченківської премії

Талановитому акторові, всенародному улюбленцеві і палкому патріотові України Богданові Бенюку присвоєно Національну премію імені Тараса Шевченка 2008 року. Урочисте  вручення нагороди відбулося 9 березня  на сцені Київського Оперного Театру. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" долучається до всіх найщиріших привітань, зичить своєму вірному побратимові і соратникові натхнення, нових творчих злетів і нових креативних ідей.

Богдан Бенюк народився 1957 року у селі Битків на Івано-Франківщині.   Закінчив театральний факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого. З 1980 року - актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у Києві. "Ця професія стала моєю часткою, уявити не можу, що міг обрати іншу. Усі свої ролі граю із задоволенням - незалежно від того, чи то є за форматом велика роль, чи маленький епізод. Усі пропущені через серце, яке мені дав Господь" (з інтерв'ю).

У політику Богдан Бенюк, який сьогодні є заступником голови ВО "Свобода", прийшов уже в зрілому віці - до того ні в якій іншій партії не був. Актор Київського Національного театру ім. Івана Франка, Народний артист України, лауреат Державної премії імені О. Довженка. У творчому доробку - понад 50 фільмів, майже 50 вистав. Одна з останніх - "Про мишей і людей".

9 березня 2008 року

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.094 сек..