Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:47

Анатолій Хостікоєв: «Політика – це імітація почуттів і емоцій»

Источник: h.ua
Добавлено: 2008-05-19 18:22:10

Анатолій Хостікоєв вірить в Юлію Тимошенко
Анатолій Хостікоєв вірить в Юлію Тимошенко
Видатний український актор уже вдруге йде в Київраду за списками Блоку Юлії Тимошенко. На цих виборах йому довірили місце в першій п’ятірці блоку. Про те чому Анатолій Хостікоєв вибрав саме БЮТ, які головні проблеми він зараз бачить в нашій столиці та про імітацію почуттів в політиці він розказав у відвертому інтерв’ю.

- Пане Анатолію, як би Ви - актор, що має безпосереднє відношення ще й до політики, охарактеризували ролі, які грають політики. Наскільки вони щирі чи лише надягають маски?

- Тут є певні свої драми, але це радше можна назвати фарсом. Це не висока трагедія, це не велика драма. Життя набагато цікавіше і багатобарвніше. Політика – це імітація почуттів і емоцій. Політик боїться емоцій, а театр - це емоція. Без них театру не має. А політики керуються розумом. Очевидно, так і має бути. Тому порівнювати політиків і театр не можливо. Там де діє раціональність – це не є мистецтвом. Мистецтво об’єднує людей, а політика, нажаль, роз’єднує.

Ви уже вдруге йдете в Київраду за списком Блоку Юлії Тимошенко. Чому саме БЮТ? Чим Вам імпонує ця політична сила?

- Я не є не є членом «Батьківщини», але підтримую БЮТ тому, що вважаю, що Юлія Володимирівна це послідовний, сміливий, професійний політик, який знає як можна вирішити проблеми, які існують в нашій країні. Вона ніколи не відступає від своїх слів, а її слова підтверджені ділом. Юлію Володимирівну підтримую уже багато років і для мене дуже важливо те, що я бачу позитивні зрушення, які відбуваються в країні, коли вона очолює Уряд.

Як і мільйони наших співгромадян, я приймав участь в Помаранчевій революції. Впевнений в тому, що Юлія Володимирівна тоді разом зі всіма нами зробила все від неї залежне для того, щоб саме Ющнко став Президентом. В іншому випадку я б ніколи не підтримав цю політичну силу. Ющенко і Тимошенко - це той альянс, це та сила, котра може об’єднати Україну, вивести її з цієї прірви над якою вона стоїть. Багатьом це не подобається, безумовно. Але я переконаний, що Юлія Володимирівна послідовна в своїх словах і в діях. Вона ніколи не буде іти проти Президента заради задоволення власних, вона відстоює ті ідеали Майдану, які ми задекларували в 2004 році. Тому я буду підтримувати Юлію Володимирівну у всіх її починаннях, якби це не було важко. Говорити правду завжди важко, але найголовніше правду казати легко. І ось я з легкістю кажу про те, що Тимошенко це політик послідовний, конкретний і красивий.

- Які найбільші проблеми і негаразди в Києві Ви побачили для себе, будучи депутатом Київради вперше?

- Для мене найстрашніше це була зрада депутатів, які йшли із БЮТ . Якщо нас було 41 на початку, то потім залишилось 24. Зрада вона нажаль переслідує цю тендітну жінку на кожному кроці і дай Боже їй сили здоров’я, щоб вона все це пережила і дійшла до своєї мети. Так – от для мене було найстрашніша була ця зрада людей, які заприсягались. Ніхто не примушував їх голосувати зі всіма, про це треба було говорити, на фракції і відстоювати своє бачення. Коли на фракції говориться одне, а потім робиться інше - це зрада.

Очевидно, як і уся політика, дії такого депутатського корпусу – це компроміси, в кращому випадку, а в гіршому – просто зрада. Все це було наслідком того тиску, який йшов із боку Блоку Леоніда Черновецького і таким чином створилась більшість при якій не можливо було приймати нормальні рішення. Ця більшість не давала можливості вирішувати нагальні проблеми, які існують в Києві. Але БЮТ і в цих обставинах намагався діяти. Зокрема питання тарифів на послуги ЖКГ. Саме БЮТ добився зниження тарифів.

Політики бояться емоцій, вважає відомий актор
Політики бояться емоцій, вважає відомий актор
- На думку видатного актора, столиця змінилася в кращу чи гіршу сторону за час правління Леоніда Черновецького і його команди?

- Ніколи не буду займатися проблемами землі, господарювання, економіки. Це мають робити професіонали. Для мне, як для діяча культури важливо чому питання здоров’я нації, здоров’я киян духовне і фізичне стоїть на найнижчому рівні? Чому відбираються спортивні, дитячі майданчики, бібліотеки, читальні зали? Замість цього ми спостерігаємо цю жахливу рекламу спиртного і, як наслідок на кожному кроці молодь із пляшкою пива. Ця пляшка пива усюди пропагується.

У молоді відсутня можливість бути фізично і духовно здоровою. Гуртки, секції стали комерційними, а влада чомусь не може чи не хоче вирішити цю проблему. В цьому контексті важливим питанням є легкоатлетичний манеж на Лівому березі. Чому він не функціонує за своїм призначенням? Там навіть позривали легкоатлетичне покриття. Я не кажу, що це зробила саме ця влада, але це зробила влада, керівництво міста і те, що він не функціонує – це ганебно. Я розмовляв із керівниками манежу, для мене це було питання честі як для киянина.

Також вважаю, що в Києві дуже мало кінотеатрів, які були б доступними для звичайних, простих людей. Не всі можуть платити 50-70 гривень за сеанс. Потрібно, щоб в кожному районі були свої кінотеатри маленькі, клуби і це було б людей нормальним явищем, коли можна було б прийти і всією сім’єю подивитися фільм за доступну ціну.

Як корінний киянин, я бачу, як змінюється наше місто не в кращу сторону. Принаймні мені не хотілося б бачити центр Києва без обличчя. Абсолютно правий Олександр Турчинов, який сказав, що Київ це в першу чергу не адміністративний центр, а духовна спадщина всього українського народу і до цього потрібно ставитись дуже обережно.

Кожна партія декларує свою програму, але питання в тому, хто буде її виконувати. Це величезна відповідальність. Для мене депутатство не самоціль, але я буду робити все, що є у моїх силах, щоб змінити ситуацію в столиці на краще. Я виступаю, як громадянин, як киянин для якого дуже важливо, яким буде його місто сьогодні і завтра.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.022 сек..