Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 8:28

В Києві презентовано DVD-диск «Бенефіс Богдана Бенюка»

Добавлено: 2008-06-16 20:22:15

[16:28 13.06.2008]  УНІАН
В Києві презентовано DVD-диск ”Бенефіс Богдана Бенюка”

Київ. 13 червня. УНІАН. Театральна компанія “Бенюк і Хостікоєв” презентувала новий DVD-диск "Бенефіс Богдана БЕНЮКА".

Як зазначив на презентації в агентстві УНІАН, продюсер компанії Мирослав ГРИНИШИН, це перша спроба представлення телевізійної версії святкування ювілею сучасного видатного українського актора театру та кіно - народного артиста України Богдана БЕНЮКА.

Він розповів, що бенефіс відбувся 3 грудня 2007 року з нагоди святкування 50-річчя Б.БЕНЮКА в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Основою бенефісу стала театральна комедія «Швейк» Ярослава Гашека.

Поширення диску розпочалося одразу після презентації. Поки його можна купити лише в Києві. Коштуватиме він 45 гривен.

Сам Б.БЕНЮК наголосив, що цей проект є першою ластівкою, оскільки в Україні є багато творчих людей. “Ми повинні про них говорити, пам’ятати, вони повинні весь час крутитися на небосхилі нашого культурного простору, щоб ми розуміли те, що в Україні є свої Поли МАККАРТНІ”, - наголосив він.

Також в ході прес-конференції було презентовано нову виставу Київського театру на Подолі “Сто тисяч” Івана Карпенка-Карого. Б.БЕНЮК гратиме у виставі головну роль - Герасима Калитки. Як розповів режисер Віталій МАЛАХОВ, вистава була поставлена з нагоди 30-річчя творчої діяльності Б.БЕНЮКА. Планувалось, що це буде одноразова акція, але потім було прийнято рішення залишити її в репертуарі театру. Він повідомив, що на сьогодні білети на цю виставу розкуплені вже на декілька місяців вперед.

М. ГРИНИШИН розповів, що компанія “Бенюк і Хостікоєв” планує випустити на DVD-дисках всі свої спектаклі.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.029 сек..