Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:46

Вистава «Про мишей і людей» розчулила глядачів

Автор: Валентина КИРИЛЬЧУК
E-Mail: valya@ria.ua
Источник: Винница Жизнь звезд
Добавлено: 2005-11-20 21:33:49

6.04.2005 17:28 Винница Жизнь звезд
Вистава “Про мишей і людей” розчулила глядачів
Другого квітня в театрі імені Садовського компанія “Бенюк і Хостікоєв” презентувала свою другу, але не менш грандіозну, ніж тріумфальна п’єса “Сеньйор з вищого світу”, виставу “Про мишей та людей”. Гра акторів, що виконали головні ролі, Богдана Бенюка,


Другого квітня в театрі імені Садовського компанія “Бенюк і Хостікоєв” презентувала свою другу, але не менш грандіозну, ніж тріумфальна п’єса “Сеньйор з вищого світу”, виставу “Про мишей та людей”. Гра акторів, що виконали головні ролі, Богдана Бенюка, Анатолія Хостікоєва й Наталі Сумської вразила глядачів. Наприкінці вистави тишу в залі порушували схлипування розчулених до сліз вінничанок. По закінченні вистави вражені глядачі віддячили акторам бурхливими оваціями та голосними “Браво!”, знову й знову викликаючи лицедіїв на біс.

“...Для людей, а не для мишей”

Перед виставою Анатолій Хостікоєв і Богдан Бенюк із запевнили, що вона сподобається глядачам. Актори таки не помилились. Успіх вистави Анатолій Хостікоєв пояснив тим, що “вона зроблена з любов’ю”.

Сюжет п’єси вражає драматизмом. Спритний і кмітливий заробітчанин Джордж (Богдан Бенюк) над усе мріє про власне ранчо, корову, козу й цілу купу пухнастих кроликів для свого єдиного друга, теж заробітчанина Ленні (Анатолій Хостікоєв) — надзвичайно сильного здорованя та “тугодума”. Ленні любить гладити все м’яке, і ця любов обертається фатальними наслідками. Якось ненароком богатир задушив цуценя, а потім — невістку господаря (Наталя Сумська).

Наприкінці вистави Джордж знаходить вихід для свого друга і, вистреливши йому в потилицю, рятує від неминучої помсти близьких жінки та життєвих негараздів. Ленні вмирає у щасливій впевненості, що його мрії ось-ось здійсняться.

Історія народження шедевра

Ідея поставити драму за однойменною повістю нобелівського лауреата Джона Стейнбека належить режисеру Віталію Малахову. Прем’єра спектаклю з успіхом пройшла в серпні минулого року в Київському національному театрі ім. Лесі Українки. З виставою актори побували вже в десяти містах Східної і Західної України і не збираються на цьому зупинятись: йдуть переговори про закордонні гастролі.

— Канва п’єси — найболючіша тема еміграції, яка до цього часу залишається найактуальнішою, адже відтік найцінніших, творчих, розумних людей за межі держави продовжується, — зазначив директор проекту “Бенюк і Хостікоєв” Мирослав Гринишин.

— В критичні моменти кожен з нас робить якийсь поступок — він або возвеличує, або... про результати ми дізнаємось пізніше, — розповідає Богдан Бенюк. — Двоє людей, яких ми граємо, шукають роботу й подорожують від ранчо до ранчо. Звичайно, просліджується паралель між американськими та українськими заробітчанами.

Заробітчанство акторів

Майстерно граючи заробітчан, актори зізнались, що й самі заробітчани по життю.

Свої перші гроші Богдан Бенюк отримав у восьмому класі, коли почав працювати в школі кіномеханіком, а влітку збирав ягоди й продавав в районі.

Своїм заробітчанством Наталя Сумська вважає роботу на телебаченні, зазначаючи, що, можливо, й не погодилась би бути ведучою, але ідея проекту “Ключовий момент” зачепила акторку за живе.

Анатолій Хостікоєв заробляє, отримуючи звання:

— На гроші, що отримав як лауреат державної премії ім. Шевченка, купив не диван, а “напівдиван”, який між собою називаємо шевченківським.

Не за горами Жанна Д’Арк

Аби увіковічнити свою виставу, Мирослав Гринчишин зняв її на відео. Адже часто, як зауважила Наталя Сумська, глядачі виставу побачили й з часом забули.

Після повернення до столиці невгамовна команда акторів засукавши рукави почне роботу над рок-оперою “Біла ворона”. Її прем’єра відбудеться 24 серпня в театрі ім. Лесі Українки.

— Наступну виставу ми обов’язково покажемо у Вінниці, — запевнив Анатолій Хостікоєв. — Це історія про білу ворону — Жанну Д’Арк...


Валентина КИРИЛЬЧУК, valya@ria.ua


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.104 сек..