Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:43

Люкс для іноземців від Хостікоєва

Автор: Дмитро Плєшаков
Источник: Київ Свідомо
Добавлено: 2012-09-11 07:57:31

Наталія Ярошенко прокидається в ліжку з Богданом Бенюком і верещить на весь зал. Наляканий чоловік репетує у відповідь. На шум збігаються Наталія Сумська та Ігор Рубашкін. В загальному крику складно з’ясувати, що відбувається і хто винуватий. Та й самі герої у розпачі: заплутавшись у власній брехні вони переплутали дружин, коханок и коханих.

Легку комедію «Люкс для іноземців» дивіться сьогодні і завтра о 19:00 в Театрі Російської драми

Фабула

В задрипаний французький готель, де як раз почалися масові харчові отруєння, опалення не працює, а вільний номер лише один, підселяють одразу дві родини. Непорозуміння добряче накаляє атмосферу: ніхто не хоче поступатися останнім місцем. Врешті решт за рішенням менеджера всі займають один номер. І тут здавалося б проблеми вирішено, але ж все несподівано починає йти шкереберть. На поверхню вилазить подвійне життя Клода (Богдан Бенюк), який втягує своїх сусідів у сіті інтриг і викрутасів, вирвати з яких героїв по силах лише неочікуваному фіналу.

Постановка

Звичайна комедія положень ледве виділяється з ряду десятків схожих на неї. Все за класичною схемою: безглузда ситуація, десятки курйозів, всесильний секс (що з вуст немолодих Бенюка і Сумської виглядає більше ніж вульгарно), інтригуюча розв’язка. Спроба пофілософствувати на сам кінець і сумнуватий фінал під саксофон не рятують її від статусу «прохідної». В міру смішно, в міру гарно зіграно, в міру цікаво поставлено. Але жодного стійкого враження після перегляду не залишається.


В рамках обраної п’єси майже все зроблено на совість. Декорації і костюми якісно відрізняються від вистав більшості театрів: відчувається комерційність проекту «Бенюк і Хостікоєв», що дозволяє вкладати більше грошей в матеріальні речі.

Та й нематеріальне на висоті. Висококласні актори не можуть грати погано, особливо цікаві Василь Мазур, що зіграв сантехніка-імігранта та Ігор Рубашкін - англійський сноб.

В фіналі кожен з акторів виконує «фірмовий номер» - гру на волинці, саксофоні, танці й пісні.

Персоналії

Анатолій Хостікоєв через складну травму ноги надовго вибитий з театральної колії. Півроку він провів у лікарні і досі до кінця не реабілітувався. Тож вільний час актор і режисер вирішив використати з користю. Для початку знявся у фільмі «Костоправ» (що в світлі травми актора виглядає чорним гумором) А потім взявся за постановку нового спектаклю. І вийшла вистава, що неодмінно сподобається глядачеві. Вибір п’єси безпрограшний: в складні часи люди ходять в театр розвіятися і забути про проблеми. І от їм: легка-легесенька вистава з ідеєю про «життя-карнавал» і тимчасовість складнощів.


«Вистава буде акторською, там немає ніяких грандіозних, режисерських ходів, але я переконаний в тому, що будуть акторські роботи, які відрізнятимуться одна від одної. Головне для акторів – бути внутрішньо рухливими. Це має бути солодка цукерка в гарній обгортці, але аж ніяк не пустушка» - прокоментував режисер легкість вистави.

І дійсно, зірковий акторський склад виступає непоганою заманухою. Чого варта лише Наталка Сумська – народна артистка і дружина Хостікоєва за сумісництвом. Після «Ключового моменту» на Інтері вся країна знає її ще й як гарну ведучу і співчутливу жінку. Богдан Бенюк – взагалі улюбленець публіки: чудовий актор і шоумен, виконавець ролей в «Ати-бати йшли солдати», «Швейк» і «Біла ворона» останнім часом подався ще й в політику, вступивши до лав ВО «Свобода» і часто «світиться» по телебаченню в різних іпостасях.

Менш відомий Ігор Рубашкін з Театру на Печерську, але він вже вдало співпрацював з конторою Бенюка і Хостікоєва у проекті «Біла Ворона». А Василь Мазур – знаний майстер ролей другого плану і тут зміг з невеликої кількості реплік витиснути максимум.

Квитки на «Люкс для іноземців» коштують не менше ніж однойменний люкс, тому перед тим як йти декілька разів зважте за і проти. Кращої комедії українською скоро ще не побачите, але якщо хочете чогось серйознішого – вам не сюди.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 5
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.243 сек..