Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:43

«Люкс для іноземців»: і сміх, і гріх

Автор: Високий замок
Источник: Високий замок
Добавлено: 2012-09-11 08:04:34

Прем’єра від Театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» – з добрячою порцією сміху.

У Львівській опері зіркові театральні улюбленці українців порагрою, енергетикою і просто присутністю на сцені. Повен зал вітав Богдана Бенюка, Наталю Сумську, Василя Мазура і Анатолія Хостікоєва (він з’явився лише в епізодичній ролі) під час львівської прем’єри комедії «Люкс для іноземців». Режисером постановки за однойменною п’єсою канадця Девіда Фрімана став Анатолій Хостікоєв. Незважаючи на те, що дві дії відбувались в одному готельному номері, публіка і перенеслась у Францію 70-х років минулого століття, і насміялася досхочу.

Містечко між Францією й Німеччиною. У розпалі – фестиваль святого Вольфганга. Купа туристів, усі готелі – забиті. Лише готель «Хайнца», де течуть батареї і нещодавно відбулось масове харчове отруєння в ресторані, відчиняє двері свого останнього однокімнатного «люксу». І не просто знаходить на нього клієнтів, а й примудряється поселити туди одночасно дві сім’ї. Звідси усе й починається…

Комедія побудована виключно на акторській грі, на насичених діалогах, навіть – на коротких репліках, кинутих зі сцени так, що зал вибухає реготом. Сором’язлива й порядна Хельга (Наталія Сумська), вирішивши зробити сюрприз чоловікові – Клоду (Богдан Бенюк), псує йому усю «малину». Адже той, вирушаючи на четверту «конференцію» за останні три тижні, насправді веде подвійне життя, розважаючись із запальною Симоною (Анна Сирбу). А є ще й британське подружжя Стенлі і Бренди Паркерів (Ігор Рубашкін і Наталія Ярошенко) зі всім англійським снобізмом та виваженістю, яке хотіло просто провести вікенд у Європі. Неважко здогадатися, що усі вони опиняються в одній кімнатці, почергово ховаються у ванній, за ширмою, у чужому ліжку, спускаються на простирадлах через вікно… По-новому розкривається перед нами Наталя Сумська – її Хельга усю виставу мило картавить, говорить тоненьким голосочком, не боїться вийти до глядачів у костюмі опудала. Не соромиться зізнатись, що «під халатом у неї нічого нема», а «на десерт» відчайдушно відважується на майже еротичний танець в нічній комбінації, «змагаючись» із танцюристкою кабаре Симоною.

Анатолій Хостікоєв, незважаючи на затяжну травму ноги і перерву у сценічному житті, теж виходить до глядачів в епізодичній ролі – у рудій перуці та в образі леді Гоффмаєр, президента Клубу болгарських велосипедисток. Ну а Богдан Бенюк одним своїм поглядом виводив ситуацію на новий рівень: чи розмахуючи ланцюгом від зливного бачка, чи то скидаючи штани й лягаючи у ліжко не дружини і навіть не коханки. Майстерно і насичено зіграв роль другого плану Василь Мазуркін, що був швейцаром-іммігрантом. Апофеозом «Люксу…» стало відкриття, що трохи збило глядачів з пантелику: швейцар у минулому був ще тим донжуаном, і, як виявилось, Хельга, Симона й Бренда – його інтернаціональні доньки.

Фінальним акордом став міні-карнавал з шотландськими кельтами й волинками, іспанським запалом та нашою «Черемшиною», яку на саксофоні виконав Василь Мазуркін.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 5
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.205 сек..