Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:53

Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв підтримали учасників акції «Свободу не спинити»

Источник: “Обозреватель”
Добавлено: 2005-11-24 21:18:16

Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв підтримали учасників акції “Свободу не спинити”

Дата публiкацiї - 28-11-2004 17:28 


Народні артисти України Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв перервали свої гастролі в Мінську і повернулися до Києва підтримати учасників акції “Свободу не спинити”. Свого знаменитого “Швейка”, якого вони мали грати в Мінську, артисти показали в суботу на головному майдані столиці перед стотисячною громадою.

"Це відчуття важко передати. Ви ж самі бачили ці позитивні емоції, цей дух, який іде від цих людей, - він може підняти будь-кого", – поділився враженнями від виступу Богдан Бенюк.

Крім мистецької частини Бенюк і Хостікоєв активно допомагають тим, хто прийшов на Майдан, й іншими способами. Приїхавши до Києва, вони одразу ж прибули до Будинку профспілок, де розмістився центральний штаб акції, і привезли одяг, продукти, інші необхідні речі.

Всі ці дні вони постійно перебувають на Майдані. "Вдень тим людям, що стоять на Майдані, трохи легше, а вночі, особливо з 2.00 до 6.00 ночі, їм особливо потрібна наша підтримка. Я закликаю всіх – приходьте вночі на Майдан і таким прикладом підтримайте людей. Пройдіться вздовж наметового містечка, до Кабінету міністрів, Банкової – ви побачите, скільки відомих людей приходять туди, співають, фотографуються, роздають автографи. І мені дуже приємно, коли молодь мені, українцю, каже: "Нам приємно, що ви з нами, що ви такий, як ми", - сказав Богдан Бенюк.

Він також зазначив, що причиною виникнення "помаранчевої революції" став цинізм з боку державних органів, які спробували сфальсифікувати на свою користь волевиявлення громадян. "Особливо мені приємно дивитися на сучасну молодь. Нам стільки розповідали, що молодь втрачена, а тут – опа! – вона піднялася. Це уже зовсім інші люди, інша нація", - заявив Богдан Михайлович.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 2
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.079 сек..