Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:41

Богдан Бенюк мітить у Президенти

Автор: Андрій Вацик
Источник: Тернопільська Газета 50 (415) 10-16 грудня 2003 ро
Добавлено: 2005-11-25 20:13:18

50 (415) 10-16 грудня 2003 року
Тернопільська Газета
Богдан Бенюк мітить у Президенти

На початку тижня до Тернополя завітали відомі актори, яких представляти в принципі не потрібно – Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв. Приїхали вони задля того, щоб розповісти про своє цьогорічне “дітище”, яке невдовзі зможуть побачити тернополяни, – виставу “Сеньйор з вищого світу”. Задіяна у ній виключно “дорога” родина, себто дружини теперішні та колишні, діти від різних шлюбів і навіть колишні чоловіки теперішніх дружин. Останні не мають жодного стосунку до театру, але й їм знайшлося місце у виставі. Ну, а керманичами цього проекту є куми Бенюк та Хостікоєв, які його створили як витвір своєї однойменної театральної компанії. Квитки на виставу коштуватимуть від 20 до 100 гривень. Варто зазначити, що дешеві квитки вже розкуплені.

На початку розмови особливе привітання Богдан Бенюк адресував керівництву “Березолю”, яке не дозволило зіграти виставу у їхній залі. “Нам пояснили, – сказав Богдан Бенюк, – що цього дня там відбудеться репетиція. І слава Богу. Ми зіграємо і в театрі. А тим керівникам колись так само допоможемо, як вони нам”.

Після цього куми ще чимало розповідали про свою виставу, але краще її один раз побачити, аніж сто разів прочитати. Тож пропонуємо читачам “ТГ” думки Богдана Бенюка та Анатолія Хостікоєва на тему позасеньйорську, яка, втім, все одно стосується “вищого світу”.

Про українську вторинність

Богдан Бенюк (Б.Б.): – Наша вторинність залежить від багатеньких “буратін”. Допоки вони не стануть свідомі і не почнуть давати гроші на український продукт, доти ми приречені на вторинність. Вдало хтось зазначив, що любов кожного з нас до України вимірюється глибиною власної кишені. Якщо директор каналу “1+1” в змозі на виготовлення однієї серії серіалу викласти 15 тис. доларів, а Москва – 150 тисяч, то зрозуміло, чий фільм буде якіснішим. І наша біда, що маючи багатющий матеріал, ми ще досі не екранізували жодної української казки. Залишається хіба дивитися новоявлені фільми, які створив хтось задля задоволення своїх амбіцій і в яких історичні факти подані під ракурсом настільки хворої психіки, що починаєш задумуватись: чи вони дурні, чи мене мають за дурня?

Про акторів та політиків

Б.Б. : – Кожен політик повинен бути в душі актором. Я б радив політикам брати уроки акторської майстерності, бо досить часто їм потрібно утримувати увагу великої глядацької аудиторії. Разом з тим, актор не може бути поза політикою. Скажімо, “Сеньйора…” ми могли перекласти російською і вже потім їхати з цією виставою на схід України і гарно там заробляти гроші. Та ос-кільки компанія “Бенюк і Хостікоєв” є національно свідомою, ми цього не зробили. Більше того – ще повеземо її в Росію, і виступимо там з таким же успіхом, аби потім ні в кого не виникало запитань, якою мовою будемо грати. Зрозуміло, що не молдавською.

Анатолій Хостікоєв (А.Х.): – Актор насамперед має бути відданим мистецтву, після чого у нього бракуватиме часу на політику. І якщо Арнольд Шварценеггер стає сенатором, він автоматично зав‘язує з мистецтвом.

Б.Б.: – Ну чому, він запросить нас на гастролі…

А.Х.: – Актор не може бути у Верховній Раді, бо що він там може робити? Те саме стосується співаків. Їхнє місце на сцені. Актор живе чимось нереальним, йому притаманна фантазія. А політика – це така справа, де фантазерів не потребують. Хоча, як свідчить історія, актори ставали і міністрами, і навіть президентами, як ось Рейган.

Б.Б.: – І ще я. Я теж стану Президентом.

Про президента Бенюка

А.Х.: – Богдан Бенюк вже є президентом – компанії “Бенюк і Хостікоєв”. А коли він стане Президентом України… Богдан вже планує, що від нашого театру доведеться збудувати скляний місток до будинку з химерами, який розташований відразу позаду. Цим містком він спускатиметься з президентського палацу, гратиме виставу, а потім знову повертатиметься керувати державою. Але в душі Богдан залишатиметься актором.

 

Андрій Вацик


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.07 сек..