Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:42

«Біла ворона» або Жанна д`Арк по-українськи

Автор: Ганна Силаєва
Источник: news.media-objektiv.com
Добавлено: 2006-04-01 00:53:05

«Біла ворона» або Жанна д’Арк по-українськи

Про Францію й водночас про Україну. Рок-опера «Біла ворона» пройшла в Харкові на великій сцені театру опери та балету. Режисер Анатолій Хостикоєв визначає жанр постановки як музично-драматична вистава. Жанну д’Арк грає Юлія Вдовенко. Молода естрадна акторка, яку театральна компанія «Бенюк і Хостикоєв» побачили на конкурсі «Народний артист». Хостикоєв говорить, звернули на неї увагу, тому що вона «співала серцем».

«Дивовижна дочка народилася, народилася в зграї ворон».

Баладою про «не таку» починається рок-опера «Біла ворона». Постановка не нова: на українській сцені вона вже багато років, розповідає режисер і постановник Анатолій Хостикоєв. Ідея обновити спектакль про Жанну д’Арк народилася в нього після помаранчевої революції.

Анатолій Хостикоєв, режисер, актор: «Я відчув, що є необхідність поставити цю виставу і зробити навіть не рімейк, а подивитися сучасним поглядом на цю дивовижну історію, яка називається Жанна д’Арк. Після того, як Юля Володимирівна була проголошена прем’єр-міністром, я раптом зрозумів, що ця ідея, ця вистава - вона в десятку потрапляє в нашу ситуацію і в наші бажання та прагнення».

Середньовічна Франція й Україна третього тисячоліття. Хостикоєв говорить, що історичні паралелі й аналогії в «Білій вороні» він не підкреслював. Вони очевидні.

Наталя Сумська, акторка: «Здесь нет прямых ассоциаций с той Юлей. А то, что наша актриса называется Юлей – так просто произошло. Никто специально не…»
(«Тут немає прямих асоціацій з тією Юлею. А те, що наша акторка зветься Юлею – так просто сталося. Ніхто спеціально не...»)

Хостикоєв: «Это не просто так! Что-то произошло».
(«Це не просто так! Щось сталося».)

Шкодує Хостикоєв лише про одне, що до Харкова «Білу ворону» привезли в «спрощеному» варіанті. В оригіналі наприкінці рок-опери Жанна д’Арк виїжджає на сцену на коні. Хостикоєв мріє про те, що колись вершницю зіграє Юлія Тимошенко.

// 24.03.2006 17:06Автор:
Ганна Силаєва
Опубліковано: Юлія Кунделєва

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.027 сек..