Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 28 2017 г. в 13:46

Богдан Бенюк пішов у наступ на львівського губернатора

Источник: oglyadach.com.ua
Добавлено: 2006-10-11 10:08:12

18.09.2006 | 18:14
Богдан Бенюк пішов у наступ на львівського губернатора


У Львові перед будівлею облдержадміністрації розгорнули свої намети активісти комітету з ініцібювання відставки голови облдержадміністрації Петра Олійника, повідомляє кореспондент «Оглядача» Дмитро Іванческул. В цей комітет входять УРП «Собор», політична партія «Свобода» і партія «Батьківщина».

Основною вимогою є відставка чинного губернатора Львівщини. Завтра обласна рада заслухає річний звіт Олійника про виконану роботу, але вже багато депутатів, що ознайомились з документом, висловили невдоволення роботою адміністрації. Наразі біля будівлі видно лише один плакат з написом: «Алєйніку капєц!», передає кореспондент «Оглядача».

Перед будівлею розгортаються намети. На цю хвилину їх є сім. Проведення акції протесту намічено на завтра. Крім того, в рамках акції пройде вистава «Фарбований лисий».

Представник проводу львівської організації «Батьківщина» Ігор Кравчук впевнений, що «дві третини депутатів підтримають відставку Олійника».

Екс-голова Яворівської РДА, член оргкомітету з відставки Олійника, депутат облради від БЮТ Ростислав Новоженець розповів власкору «Обозревателя» у Львові, що у вівторок мешканці містечка проведуть пікет. «Ми покажемо виставу «Фарбований лисий» (Олійник лисий – “Оглядач”), участь у виставії погодився взяти і народний артист Богдан Бенюк», - сказав Новоженець. За його словами це буде розповідь про губернатора, котрий «перефарбовується» в залежності від того, яка влада.

 

 Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.028 сек..