Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:36

Статьи: Пресса

Показать Все Заголовки Статей На Одной Странице

Содержит 245 статей.
1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 25
Главная по кликам || @

Богдан Бенюк: «Коли я кайфую, кайфує й чоловік, який бачить, що я кайфую» Підготував Ярослава Куцай  Спробуй наздогнати! Вчора його бачили в образі містичного кота Бегемота, сьогодні він – Леонід Утьосов, завтра – кандидат у депутати. Актор класний штампами своїми, переконаний він… Але потрібно мати неабияку винахідливість, щоб наштампувати їх таку кількість! Щоразу нове амплуа, нові лаштунки. Його спіймати вкрай складно… Він постійно кудись летить: на гастролі, на засідання, на презентації чи додому на крилах пісень. Моторний, як Карлсон, Богдан Бенюк надійно ховає свій пропелер. Мені навіть страшно подумати, де. Але переконана, він в нього точно є.

Читать дальше
Богдан Бенюк: "Возврата немає, але є "разврат" Актор Богдан Бенюк вважає, що нинішній уряд "підганяє" потреби освіти, культури, релігії, мови в такі жорсткі параметри, які можуть лишити від України лиш назву. Про це він сказав в інтерв'ю Радіо "Свобода", коментуючи дії влади, зокрема, в гуманітарній сфері. "Якщо не буде дубляжу українського, то воно підпадає під ті речі, коли ми кажемо, що не буде і держави України", - сказав Бенюк. "Якщо ми граємося в клондайк, який має бути на території України, де Україна буде ототожнювати тільки назву, тоді я розумію, що це треба визнати всім і це робити", - зазначив він. "Я бачу, що уряд до цього йде. Тобто підганяються зараз потреби, так би мовити, з освіти, культури, релігії, по всьому. Підганяється під такий жорсткий параметр, куди треба рухатись. І знову з огляду на те, чи буде українському народу бім-бом, чи ні", - додав Бенюк. На його думку, гуманітарна діяльність чинної влади "нічим не відрізняється" від попередніх. "Багато тих речей, які, мені здається, потрібні, щоб підтримувати життєздатність людей, вони як не підтримувались попереднім урядом і президентом, так сьогоднішнім так само", - сказав актор.

Читать дальше
Богдан Бенюк: «Попереднє керівництво України сприяло приходові нинішньої влади» Роман Скрипін, «Радіо Свобода» 16-08-2010  Богдан Бенюк розповідає про український театр, кіно, політику уряду у сфері освіти, а також про взаємовідносини влади та ЗМІ - Літо таке спекотне і божевільне. Чи не так? - Не знаю, чи божевільне. Принаймні на це увагу не звертаєш, бо не маєш коли. Але те, що гаряче, це правда. Я народився...

Читать дальше
Богдан Бенюк: «Псевдодемократія, яка в нас зараз існує, переходить просто в анархію» Богдан Бенюк 01.08.2009 Роман Скрипін Роман Скрипін: Cьогодні у нас дійова особа – Богдан Бенюк. Чи варто Вас по-іншому представляти? Богдан Бенюк: Не треба, думаю, народ повинен знати своїх героїв. Тільки називається прізвище, всі знають, хто це такий.

Читать дальше
Богдан Бенюк  Душа актера 26.11.2009 | Лилиана Фесенко Чем бы ни занимался Бенюк, все у него получается легко и феерично. На сцене он в любой роли настолько убедителен, что кажется, играет сам себя. На телевидении так харизматичен, что выглядит пришельцем из другой, более разумной и образованной эпохи. В политике, которой увлекся в последнее время, он не так скучен, как его соратники, а в семейной жизни, в отличие от большинства своих коллег, верен и предан одной женщине, с которой вместе... с детского сада

Читать дальше
Человек с тысячей лиц 01.07.2010 | Текст: Лилиана Фесенко специально для Weekly.uaАнатолию Хостикоеву всегда было тесно в строгих рамках. Может, поэтому он и стал артистом — чтобы осуществить свои мечты о спорте, режиссуре и писательстве

Читать дальше
Нежный солдат Швейк // Спектакль Театра имени Ивана Франко в Петербурге Газета «Коммерсантъ» № 30 (4330) от 19.02.2010 В Петербурге проходят гастроли украинского Национального драматического театра имени Ивана Франко. Особое место в афише занял, сегодня уже легендарный, "Швейк" Андрея Жолдака и Мирослава Гринишина. Рассказывает ЕЛЕНА ГЕРУСОВА.

Читать дальше
Популярного украинского актера Анатолия Хостикоева в театр в свое время привела любовь к женщинам Запомнив слова директора школы, в которой учился будущий кумир, что у Хостикоева две дороги: одна ведет в колонию, вторая - в спорт, Анатолий Георгиевич через некоторое время, сам того не особо желая, поступил в Театральный институт имени Ивана Карпенко-Карого. Тогда он просто хотел доказать тому самому директору, что способен на многое. В последствии это «многое» стало его жизнью.

Читать дальше
Актер Анатолий Хостикоев: «Даже олигархи не могут обходиться без женщин» Юлия Васильева, Светлана Цыбанева Известный актер и режиссер Анатолий Хостиков стал олигархом. 

Читать дальше
Вернувшись со съемок в Марокко, всенародно любимый артист пришел в «Комсомолку» и ответил на многочисленные вопросы почитателей своего таланта Дополнительные фото смотрите здесь>> Бравый солдат Швейк, Кот Бегемот, Москаль-чарiвник и многие-многие другие ярчайшие персонажи сыграны этим человеком. Сегодня он востребованный актер и в театре, и в кино. 

Читать дальше

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 3
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.09 сек..