Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Июль Пятница 21 2017 г. в 15:34

Статьи: Пресса

Показать Все Заголовки Статей На Одной Странице

Содержит 245 статей.
<<... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13...>> 25
Главная по кликам || @

Богдан Бенюк в излишних представлениях не нуждается. Он – повсюду. В родном театре им. И. Франко – то как бравый солдат Швейк, то как булгаковский Кот Бегемот, – всего не упомнишь. И в антрепризных спектаклях своей собственной театральной компании, созданной на пару с Анатолием Хостикоевым

Читать дальше
У 2007 році народний артист України Богдан Бенюк відсвяткував своє 50-річчя.   Останні два роки актор приміряє на себе роль політика – у першій п’ятірці ВО “Свобода” уже двічі балотувався в народні депутати. Про політичне та творче амплуа Бенюка – в його розмові з кореспондентом “ВЗ”.

Читать дальше
Антреприза – лучший способ заманить зрителя в "храм Мельпомены": идут не на спектакль, а "на имена" – актеров, режиссера Вероника ПРИХОДЬКО, Анна ДАВЫДОВА / 15.12.2007И чаще всего – российских. Но в последнее время "отечественные производители" театрального продукта стали активно и весьма успешно с ними конкурировать…

Читать дальше
Відомі митці приїхали до нашого міста на зап­рошення голови Терно­пільської обласної орга­нізації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Сиротюка. Під час зустрічі з нашими земляками знаменитос­ті пропагували українсь­кі культурні, мовні та іс­торичні цінності.

Читать дальше
Пройшло сто років.Біля монумента «Дмитро Куракін та Богдан Бенюк обговорюють національну ідею» пролітала якась пташка невизначеної національності. Задумалась про щось своє і несподівано обісралась. Побачила пташка яке неподобство вона накоїла, підлетіла ближче до монумента і мовила чистою українською мовою: «Пробачте мені, шановні панове!». А потім полетіла далі. «Респект і уважуха таким пташкам!» - подумав Дмитро Куракін. Богдан Бенюк нічого не подумав, але обличчя його посвітлішало, а очі – ожили...А пташка летіла собі, летіла та й зникла за горизонтом...«Замість слова «горизонт» краще було б вжити обрій, овид, пруг, круговид, видноколо, виднокрай, виднокруг, виднокіл, небокрай, крайнебо, небосхил» - подумав Олесь Бережний.

Читать дальше
Театр ніколи не був поза політикою. Таку думку висловив заслужений артист України, один з лідерів ВО "Свобода" Богдан Бенюк, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ . При цьому він пояснив, що, поки театри в Україні є дотаційними, "вони отримують гроші від тих, хто утримує ці театри, і вони відстоюють політику тих, хто платить".

Читать дальше
кулінарна книга розважального характеру, що містить цікаву інформацію з життя зірок естради, популярних акторів, культурних та громадських діячів. У книзі подано кулінарні рецепти, що представляють українську національну кухню, народів світу, а також інші  історії українського телебачення є рекорд, який не пощастило нікому перевершити: рекорд тривалості життя передачі. 

Читать дальше
Кандидат в народні депутати від ВО "Свобода" Богдан Бенюк виступаючи, 28 серпня, у прямому ефірі в програмі "Доброго ранку Україна" на ТРК ЕРА привітав всіх українців з великим християнським святом - з Першою пречистою Пресвятою Богородицею. 

Читать дальше
Народний артист України Богдан Бенюк не перший рік займається великою політикою. На парламентські вибори 30 вересня іде четвертим номером виборчого списку Всеукраїнського об'єднання "Свобода". 

Читать дальше

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 4
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.087 сек..