Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 8:22

Гостевая


1 2 3 [4] 5
18.01.08
ERIC [Гость]
E-mail
Thanks huge for perfectly lead Monday evening looked " the Signor from society "! Went on performance with temperature and a sick throat, and has come back home, the temperature any more was not!!!!!!! Mysticism? No, force of art! Thanks you dear Anatoly Hostikoev, Bogdan Benuk, Natalia Sumkaja and all all other talented actors!!! I very much-very love you!
ERIC
17.01.08
Andriy [Гость]
E-mail
На 13 січня 2008 був запрошений на рок-оперу "Біла ворона" Жанна д′Арк і дозвольте висловити Вам, шановна Тетаральна компанія, весь свій захват та позитивний художній шок від побаченого. Фантастична декорація яку оживляють супер-сучасні мотоцикли у рицарських обладунках справляють враження незабутнього та неперевершеного захоплення. Унікальний і нінащо неповторний голос Жанни д′Арк (Юлії Войс) заворожує з перших хвилин і тримає дві години у такій напрузі що мурашки по спині пробігають. Неймовірні режисерські знахідки та дивовижні акторські роботи зірок українського театру Б.Бенюка, Н.Сумської та А.Хостікоєва піднімають якість вистави на рівень сучасної французької опери "Нотрдам де Парі", "Ромео і Джульєтта" та американських мюзиклів "Кішки", "Чікаго" та "Дракула". Дуже і дуже дякую!!!!!
P.S.
Запрошую Вас на показ рок-опера "Біла ворона" Жанна д′Арк у Париж у зручний для Вас час. Витрати на перебування за мною!
Andry (Посольство Франції)
22.11.07
Таня [Гость]
E-mail
Вчера смотрели "Сеньйор з вищого світу" - сказать замечательно, нагло поскромничать. Это просто что-то сногшибательное, великолепное и эйфорическое!!! Огромное спасибо всем актерам за чудесный вечер. Три часа пролетели как одна минута, еще долго не верилось, что все закончилось. Анатолию Хостикоеву ОГРО-о-о-о-МНОЕ СПАСИБО!!!!!!! Всегда знала, что вы замечательный актер и очень красивый мужчина, вчера снова в этом убедилась. Также спасибо за прекрасную игру Наталье Сумской!
23.05.07
Дарка [Гость]
добрий день, вчора компанією дивились Шрека Третього - класний український переклад, і шрек з голосом Бенюка - просто супер!!!!!
14.05.07
Татьяна [Гость]
E-mail
Вчера смотрели "Синьор из высшего общества" Спасибо огромное за отлично проведенный воскресный вечер! Ехала на спектакль с температурой и больным горлом, а вернулась домой, температуры уже не было) Мистика? Нет, сила искусства! Спасибо вам дорогие Анатолий Хостикоев, Богдан Бенюк, Наталья Сумкая и все-все другие талантливые актеры!!! Я вас очень-очень люблю! Татьяна, Киев
15.02.07
Aleksandra [Пользователь]

Письмо
[color=red][/color]
Dorogoi Anatolii Georgevich!!!!!!!!!!!!!!
Pozdravlyay Vas s Dnem Rojdeniya!!!!!
Jelay Vam krepkogo zdorovya,shastya.chtobi Vam vsegda sopuystvovali uspex i udacha,i vse Vashi mechti i jelaniya osushestvilis!!!!!!
Novix anshlagovix prem"er!!!!!Vernix zritelei,i krikov BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spasibo Vam za Vashe tvorchestvo!!!!!!
Ochen lybim Vas!!!
Aleksandra
________________
Aleksandra
22.01.07
ukrreferat.com - українські реферати [Гость]
E-mail
Пане Богдане, вітаю Вас і Вашу Ко з 2007 роком. Не ображайтеся, але Ваше обличчя могло б стати символом цього року! Успіхів усім і у всьому.
Команда сайту www.ukrreferat.com - 30 000 безкоштовних рефератів рідною українською мовою
23.12.06
Вітя [Гость]
E-mail
Недавно був на вашій виставі у м.Калуші "Біла ворона" і я був вражений.Дуже класно зіграно! ви ліпші.Отаких як ви треба просувати на телебачення, а не всяку там попсу.
ок. не буду багато говорити.
йдіть в перед і досягните великого успіху.
03.12.06
Елена [Гость]
E-mail
Ребята, вы молодцы! Я обожаю вас за неимоверный энтузиазм и жажду творчества! С удовольствием помогу, если понадобятся услуги журналиста (совершенно бесплатно). Обращайтесь, если что.Всех вас крепко целую!
13.11.06
feona [Пользователь]
Письмо
У кого есть что-нибудь об А богдановиче? пишите, пожалуйста. hbyw-rerkf@list.ru


1 2 3 [4] 5

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 2
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.032 сек..