Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Август Вторник 22 2017 г. в 8:22

Гостевая


1 2 3 4 [5]
15.10.06
саша [Гость]
E-mail
Скажыте пожалуйста. Набираете ле вы актеров в свою театральную компанию?Если да то где и с какими условиями проводятся наборы?
21.07.06
Olllga [Пользователь]
Письмо
Скажите пожалуйста когда будут гастроли в Америке, какие спектакли будут играть и в каких штатах? И как можно будет узнать где именно и какого числа будет проходить спектакль. Спасибо заранее!!
11.07.06
Olllga [Пользователь]
Письмо
Спасибо Анатолию Георгиевичу Хостикоеву за его творчество! Смотрела все спектакли с его участием( последние 12 лет)и могу сказать , что для меня лучше актера не существует!!!! Мой самый любимый спектакль "Швейк", я еще ходила на его премьеру в молодежный театр 10 лет назад, "Кармен", "Енеида", да что там говорить.. Все спектакли , где играете Вы - THE BEST!
22.02.06
Олександр [Гость]
Здоровенькі були!
Дякую за вашу гру! Дуже и дуже сподобався спектакль "Сеньйор з вищо го світу" 21.02.2006р.!
Дивлячись на фотогалерею, я розумію, що в різний час грають різні актори, але вчора спектакль був вдалий.
Хотілось би додати кілька слів про сам сайт- його треба розвивати, підтримувати, ним треба займатися. Зараз (особливо в Києві) багато людей користуються Інтернетом та отримують багато інформації через Інтернет. Ви готуєте гарну поліграфію, витрачаете кошти на радіо та телерекламу, але чомусь оминаєте веб-сайт.
19.01.06
LeeMin [Гость]
E-mail
Доброго дня Богдане Михайловичу.
Хочу подякувати Вам за те, що Ви з Анатолієм Георгійовичем робите для Нашої країни. Насправді дуже важко висловити моє враження від ваших творчих проектів, адже такого відчуття гордості за свою культуру я ніколи не відчував і описати його невзмозі.
Проте як Українець, мені надзвичайно прикро з того приводу, що Ви Богдане Михайловичу прийняли рішення зробити крок у велику політику. Я чудово розумію Ваші мотивації, проте я так само розумію якої втрати зазнає культурний світ Нашої країни.
Не вправі оцінювати Ваше рішення, але хочу Вас запитати, чи не вважаєте Ви, що Ваш талант здатен впливати на український люд значно потужніше і влучніше, за будь-який законопроект? Знаєте, Ваш виступ на "майдані" я не забуду ніколи. Це був другий раз, коли я мав нагоду насолоджуватись виставою "бравий солдат Швейк", і вдруге мене пробрало до глибини серця бажання наслідувати Вас в прагненні робити бодай щось для своїх співвітчизників...
Особисто мене опановує гордість, коли я бачу афіші Ваших вистав в свому місті. І особисто мені, буде дуже прикро, коли Ви, припините свою теперішню діяльність...
В будь-якому випадку, я особисто підтримаю політичну силу, обличчам якої ви стали.
З повагою, Костянтин.
Fatal error: SUHOSIN - Use of preg_replace() with /e modifier is forbidden by configuration in /sata1/home/users/hochu/www/www.benhost.com.ua/inc/bbdecode.php(101) : regexp code on line 101