Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Октябрь Понедельник 31 2016 г. в 18:7

Відроджену рок-оперу «Біла ворона» покажуть у Києві

Автор: Київ Прес Iнформ
Источник: day.kmv.gov.ua
Добавлено: 2006-10-12 21:16:16

Відроджену рок-оперу "Біла ворона" покажуть у Києві 24...

КУЛЬТУРА. У День незалежності України 24 серпня в Києві пройде прем'єра відродженої першої української рок-опери "Біла ворона" ("Жанна Д'арк").
Як інформує "Інтерфакс-Україна", про це повідомив голова театральної компанії "Бенюк і Хостікоєв", відомий український актор і режисер Анатолій ХОСТІКОЄВ на прес-конференції в четвер.
"Прем'єра відбудеться в будь-яку погоду і в будь-якій ситуації", - сказав він, повідомивши, що спектакль пройде на орендованій компанією сцені театру ім. Лесі Українки.
Анатолій ХОСТІКОЄВ нагадав, що перша прем'єра рок-опери "Біла ворона" в Україні відбулася напередодні одержання державою незалежності, після чого вона 11 років йшла на сцені театру імені Івана Франка.
Говорячи про відмінності відродженого спектаклю від попереднього, котрий теж ставив ХОСТІКОЄВ, режисер відзначив, що принциповою відмінністю є фактична відсутність масовок, а всі актори, що беруть участь у масових сценах, є діючими персонажами другого плану. Разом з тим він відзначив, що "було принциповим, щоб у сьогоднішній постановці грали ті актори, які були задіяні в попередньому спектаклі".
За словами Анатолія ХОСТІКОЄВА, історія, про яку говориться в спектаклі, сприймається очима "маленької людини". У спектаклі зайняті актори Наталя СУМСЬКА, Богдан БЕНЮК, сам Анатолій ХОСТІКОЄВ, його молодший син Славко, а головні ролі грають молоді актори Юлія ВДОВЕНКО й Ігор РУБАШКІН. Як повідомив присутній на прес-конференції Богдан БЕНЮК, у рок-опері задіяно багато акторів - більше 40 чоловік.
Говорячи про творчі плани театральної компанії "Бенюк і Хостікоєв", Богдан БЕНЮК відзначив, що наступним її проектом буде рок-опера "Запорожець за Дунаєм".

Джерело: Київ Прес Iнформ

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 24
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.094 сек..