Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Октябрь Понедельник 31 2016 г. в 17:37

БЕНЮК, ХОСТІКОЄВ І КОМПАНІЯ

Автор: Сергій ВОРОНЦОВ
Источник: ЧАС 2003р. → №50
Добавлено: 2005-11-25 21:12:59

БЕНЮК, ХОСТІКОЄВ І КОМПАНІЯ

Усі вони мають приїхати до нас 18 грудня з виставою "Сеньйор з вищого світу". Вистава відбудеться у палаці "Академічний", що на розі вулиць Лесі Українки та Шиллера. Не думаю, що щось змінилося б, якби замість назви вистави "Сеньйор з вищого світу" була якась інша. Припустимо "Як гартувалася сталь" чи "В неділю рано зілля копала". Врешті, назва нічого не вирішує, коли акторський склад вистави такий: Анатолій Хостікоєв, Богдан Бенюк, Ольга та Наталя Сумські, Євген Паперний.

Можна продовжити фамільярно - та інші (діючих осіб десь з 15). Але далі також відомі імена. Погодьтеся, такий акторський склад можна сміливо писати без назви вистави. Прес-конференція відбулася в понеділок і подарувала декілька поживних фактів грайливим перам журналістів. Перше питання: чому ж у палаці "Академічний"? Після того, як наша газета "безпідставно" зробила заяву, що обласний драмтеатр відмовився надати приміщення для гастролей Аді Роговцевій, ми робимо ще одну "безпідставну" заяву. Як з'ясувалося, Бенюк з Хостікоєвим також не подобаються театральним діячам нашого обласного театру. Їм також не надали приміщення. Аргумент: наш театр наступного року також ставить цю виставу. Мені, як спостерігачеві життя і психологу-аматору, було цікаво дізнатися, що художній керівник нашого театру вчився разом з Хостікоєвим і побачити, як майже всюди афіші з рекламою Бенюка та Хостікоєва акуратно заклеєні афішами нашого театру. Цікавою була розповідь учасників прес-конференції про те, як вони двічі спробували домовитися з нашим театром щодо приміщення і двічі стикалися з нерозумінням. Цього разу вони навіть не змогли потрапити до театру. Відповіді, чому вони не прийшлися до двору (власне, до Чернівецького драмтеатру), київські гості не знайшли. І це не дивно. Тут не артистом треба бути, а знавцем провінційного мистецтва, філософом, навіть психоаналітиком. А Бенюк з Хостікоєвим "лише" артисти. Врешті, як і всі, журналісти не знають, якого ґатунку чекає нас видовище 18 грудня. Але харизматичність, вдача Бенюка при спілкуванні вражає, Хостікоєв - відомий артист, якому симпатизує публіка, Наталя та Ольга Сумські - чи не найвідоміші акторки, ведучі, співачки, врешті просто красуні України.

Відгуки столичної преси про виставу, прем'єра якої відбулася у липні цього року у Києві, - найрізноманітніші: від гострокритичних до захоплених. І це лише збуджує цікавість. Дві цитати з виступу пана Бенюка на прес-конференції, які певним чином характеризують і Бенюка, і майбутню виставу:

"Ми не ділимо публіку на еліту та бидло. Є глядач і його серце, до якого треба пробитися. Елітним глядача робить актор, який викликає відповідні почуття."

"Веземо автофургоном декорації, які коштують 20000 доларів, у виставі беруть участь 17 акторів. Такі заходи важко пояснити тільки бажанням заробити. Багато антреприз везуть в кращому разі два стільці, двох акторів і заробляють ті ж гроші. Просто хочеться, щоб було так, як має бути."

Стосовно драмтеатру, який не полюбив киян. Його керівництво, на мій погляд, зробило добрий подарунок палацу "Академічний" та його амбіційному керівнику Вікторові Головку , який вірить в світле майбутнє свого культурного закладу та його затишного компактного залу, що вміщує, до речі, 650 глядачів. Вистава відбудеться там. Кажуть, нема лиха без добра.

Сергій ВОРОНЦОВ

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 20
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.086 сек..