Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Октябрь Понедельник 31 2016 г. в 17:6

Богдан Бенюк: «Кайфую, коли буваю вдома»

Автор: Андрій Вацик
Источник: 1 (262) 3 - 9 січня 2001 Тернопільська Газета
Добавлено: 2005-12-02 23:14:37

1 (262) 3 - 9 січня 2001
Тернопільська Газета
Богдан Бенюк: "Кайфую, коли буваю вдома"

Зустрівшись з Богданом Бенюком, був трішки здивований — кумедний і дотепний «холостяк» виявився в житті дуже врівноваженим і серйозним мужчиною.

Поза тим, спілкуватись з ним було легко і приємно. Мабуть, талановиті люди таки талановиті у всьому. Не дивно, що сьогодні Богдана Бенюка можна побачити на сценах театрів, у телепередачах, різноманітних акціях і... на шпальтах «ТГ».

— Пане Богдане, яка із зіграних вами ролей найбільше відповідає вашій сутності?


— Якщо актор чесно ставиться до своєї справи, то він кожну роль пропускає через своє серце. Тоді вона стає йому рідною.

Хіба батько, який має багато дітей, може сказати, що одна дитина йому дорога, а інша — ні? Тому всі ролі, які я зіграв, для мене близькі і дорогі. А вже людям визначати, яка з них мені найкраще вдалася.

— Склався стереотип, що Богдан Бенюк — це, в першу чергу, актор комедійного плану. Чи не тисне це на вас, коли хочете взятися за якусь серйозну роль?


— Ні, зовсім. Якщо з душі іде нормальна аура, і я не фальшивлю перед собою, то глядач це сприймає і вірить на 100 відсотків. Інша справа, коли я в це граюся, і глядач бачить, що я лише граю, а не переживаю по-справжньому.

— Ви б не хотіли спробувати себе у режисурі?


— Думаю над цим. Мабуть, ставитиму трагедію. Ми з Анатолієм Хостікоєвим відкрили театральну компанію з дуже простою назвою «Бенюк і Хостікоєв». У ній ми реалізовуватимемо свої проекти, бо чекати, доки у когось знайдеться бажання ставити щось зі мною, мій вік уже не дозволяє.

— Чи знайдеться у вашому проекті місце для нашого міністра культури?


— Для Богдана Сильвестровича Сталлоне? (усміхається). Мабуть, що ні, та й цього не треба робити, оскільки у нього свій шлях руху, у нас — свій, і нам нема потреби перетинатись.

— Ви знялися в рекламному ролику національної лотереї. Цікаво, чи граєте ви в лотерею і наскільки ви азартна людина?


— «Мій батько грав — г...но мав, я граю — г...но маю». З державою грати в азартні ігри не можна, тому я цим ніколи не займаюся.

— А ви не відчували внутрішнього дискомфорту, коли знімались у цьому рекламному ролику?


— Мені треба чимось годувати своїх дітей, і ця реклама — один із способів заробітку. Це моя робота. Не я знімуся — зніметься хтось інший. Тому якщо якийсь дурень замість того, щоб хліба додому купити, витрачає зайву гривню на лотерею, бо йому розуму бракує, то не моя в тім вина.

— Зараз ви нарозхват: участь у виставах, шоу, телезйомках... Чи встигаєте приділити увагу сім’ї?


— Не вдається. Уже мій трирічний синок телефонує і питає: «Татку, чому ти так пізно не приходиш?» Але якщо людина вже втрапила у цей вир, тоді з нього неможливо вибратися. До того ж, інші підпирають, і якщо зупинишся, принаймні на один день, то випадеш з процесу. Доки я щось важу, я цим користуюся, бо завтра все може бути зовсім по-іншому.

— Хто у вашій сім’ї хазяйнує на кухні?


— Звичайно, жінка. Я кайфую, коли мені вдається побути вдома, тоді чи підлогу помию, чи посуд. Зовсім цього не цураюся, бо з дитинства був привчений до хатньої роботи. Стають в нагоді і навички, набуті у «Шоу самотнього холостяка», хоча продемонструвати їх у себе на кухні завжди бракує часу.

— Зате є нагода поділитись різдвяним рецептом від Бенюка з читачами «Тернопільської газети»...

Андрій Вацик


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 18
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.099 сек..