Вам нужно Авторизоваться. Забыли Пароль? Регистрация
Октябрь Понедельник 31 2016 г. в 17:59

30 зірок і 300 зіркових рецептів Богдан Бенюк презентував свою книгу «Вареники з зірками, або Кухня щасливого сім`янина»

Автор: Валерій НОВОСВІТНІЙ
Добавлено: 2006-10-11 10:03:57

30 зірок і 300 зіркових рецептів

Богдан Бенюк презентував свою книгу “Вареники з зірками, або Кухня щасливого сім’янина”

Валерій НОВОСВІТНІЙ

 

“Хрещатик” 

“В історії українського телебачення є рекорд, який не пощастило нікому перевершити: рекорд тривалості життя передачі. Він становить сім років. Це передача “Шоу самотнього холостяка”, яка стала жаданою і улюбленою гостею сотень тисяч глядачів. Безперечно, популярність передачі завдячує ведучому Богданові Бенюку. Внаслідок певних обставин програма нещодавно припинила існування. На багатьох зустрічах, “гарячих лініях”, учасником яких був Бенюк, його запитували, чому так сталося і чи не планує пан Богдан інше продовження проекту. Сьогодні відповідь на це запитання вже є. Це — книга, яку ви тримаєте у своїх руках”.

Такими словами відкривається книга Самотнього холостяка “Вареники з зірками, або Кухня щасливого сім’янина”, яку Богдан Бенюк презентував днями у затишному столичному ресторані “Стейк Хаус”. Там знімали популярну програму, а потім зібралися колишні учасники телевізійного кулінар-шоу: Віктор Павлік, Петро Чорний, Ігор Ліхута, Марія Бурмака, Сергій Манек та інші. Прийшли й ті, хто сприяв появі нового видання. Задум про нього жеврів довго — відколи ще програма виходила в ефір, але надихнув усіх і довів справу до кінця директор видавництва “Дніпро” Володимир Войтович. Він одразу підхопив цікаву ідею: представити відомих співаків, акторів, художників, телеведучих, бізнесменів їхніми спогадами про захоплення кулінарією чи стравами, рецепт найулюбленішої — опублікувати, а на закуску — анекдот чи бувальщину “до теми”. Окрім того, в книзі є, скажімо, відомості про походження чаю, його користь, якість, безалкогольні й алкогольні напої з нього. Є рекомендовані страви для мікрохвильових печей. А ще рецепти борщів, супів, юшки, млинців, коктейлів, наїдків з рису, птиці, риби. І все смачне.

— Телеведучим став несподівано,— пригадав Богдан Бенюк.— Мене як гостя запросили на зйомки третьої програми. Наприкінці голова спостережної ради Могилів-Подільського консервного заводу Олег Лантух, якому належить ідея створення на УТ-1 кулінарної програми, вигукнув: “Ні, оцей чоловік має вести передачу!” І почалося... Щотижня протягом семи років майже чотириста чоловік були моїми співрозмовниками на телевізійній кухні. А потім — зміна керівництва телекомпанії, і “Шоу самотнього холостяка” відійшло в історію. Та й скільки ж можна? У кожної програми свій вік. У “Самотнього холостяка”, кажуть, він виявився найдовшим на українському телебаченні.

У книзі образ головного героя, Богдана Бенюка, інший, ніж на екрані, — це щасливий сім’янин, батько трьох дітей, турботливий і коханий чоловік. Зрештою, таким артист і є насправді, поза сценою, поза екраном — у родинному і колі друзів.

— Чому ж така дивна назва передачі “Шоу самотнього холостяка”? — перепитав пан Богдан.— Це 10—15 хвилин розкутості, ніби епізод у житті кожного чоловіка, коли він дозволяє собі підморгнути незнайомці, пофліртувати, дотепно пожартувати, розповісти небилиці чи бувальщину. Пригадую, наприклад, що з кулінарією мене посватали давно. Ще за часів колишнього Союзу. Нас, трьох артистів-комсомольців театру імені Франка, направили проводити культурно-масову роботу на одній зі столичних дискотек. Ведучий вечірки, не розгледівши в темряві моє прізвище на папірці-шпаргалці, оголошує: “А зараз перед вами виступатиме артист Богдан (пауза, вчитується) Биток”. Ага, парирую я, Богдан Шніцель.

...Після того, як Богдан Бенюк зробив дарчий напис на примірникові презентованої мені книги, запитую:

— То “Вареники з зірками” матимуть продовження?

— Сподіваюся. Тут лише 30 зірок і 300 зіркових рецептів, а на передачі побували ой скільки людей! Кілька сотень. Видавництво “Дніпро” має намір ліпити “Вареники-2”, “Вареники-3” і так далі. Це ж не просто кулінарна книга, а популяризатор вітчизняних виконавців і митців, які були гостями моєї програми.

— Як я розумію, “Шоу самотнього холостяка” завершилося. Але чи не повернетеся ви на телеекран ведучим іншої програми?

— Чому ні? З 26 січня вестиму нове “Лото”, а згодом на Першому національному працюватиму разом із Остаховим, батьком і сином Задніпровськими у розважальній програмі “Хутірець”.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация

На Сайте

Гостей: 22
Пользователей: 0


Статистика


Страница сгенерирована за 0.085 сек..